Сьогодні, Джиммі Картер і його дружина Розалін відзначають 70 років шлюбу. Колишній, 39 президент США говорить, що він знав Розалін ще дівчинкою, та був впевнений, що одружиться з нею після їх першого побачення. Пройшло 70 років, а він і досі закоханий. У чому ж секрет?

І хоча Джиммі і Розалін жили в одному містечку, проте він довго не звертав ніякої уваги на дівчину. І тільки влітку 1945 року, приїхавши на канікули в Плейнс, Джиммі новими очима подивився на Розалін, яка тільки що закінчила середню школу. У них почався роман, і в липні 1947 року вони зіграли весілля.

"Вона була правильною людиною. Це перша річ," - розповідає Картер Опра в кліпі в інтерв’ю "SuperSoul Sunday", - "Розалін має свої власні ідеї, свої власні амбіції, свої власні цілі в житті, які, в деякому сенсі, відрізняються від моїх. Я дозволив їй займатись своїми речами; вона дозволяє мені робити свою справу. І ми намагаємося вирішити наші неминучі і досить часті розбіжності, перш ніж йти спати ввечері".

"І я дуаю, читання Біблію в нічний час допомагає нам в цьому," - додає Картер.

Буквально напередодні виборів, Картер погодився дати інтерв'ю журналу "Плейбой". На питання, чи спав він коли-небудь з іншими жінками, крім своєї Розалін, Картер рішуче відповів: "Ні".

Але додав:

- Я намагаюся не грішити свідомо. Однак знаю, що все одно згрішу, оскільки я людина і схильний до спокус. Бог встановив для нас деякі, майже недосяжні критерії. Христос каже: "Кожен, хто дивиться на жінку з пожаданням, той в своєму серці вже вчинив перелюб".

Першою леді США Розалін Стала 20 січня 1977 року. Вона була присутня майже на всіх засіданнях уряду, хоча не мала для цього ніяких формальних підстав. Деяких високопоставлених чиновників це обурювало, але Картер завжди відповідав: “Вона - мій найважливіший радник!”.

Картер каже, що важливо ніколи не зупинятися відчувати все, як пара. "Ми намагаємося знайти та оприділити усі заняття, справи, речі, які нам подобається робити разом," - говорить він. "Іноді речі, які ми ніколи не робили раніше."

Джиммі Картер з дружиною Розалін, незважаючі на вік, у вільний час люблять здійснювати прогулянки на велосипедах по міському парку Атланти. Гірські лижі, наприклад, Картер вподобав пізніше в житті. "Мені було 62 роки, перш ніж я вперше встав на пару лиж, а тепер це наше головне джерело відпочинку" - говорить він.

Разом пара виростила чотирьох дітей, трьох синів та одну доньку: Джон Вільям "Джек", Джеймс Ерл "Чіп", Доннелл Джеффрі "Джефф" і Емі Лінн. "У нас є не тільки наші четверо дітей, але у нас є 12 онуків і 10 правнуків тепер," - говорить Картер.

"Насправді, на виборах 2008 року у нас було 22 виборців", сміється Картер.