Перед тим, як приступити до установки кондиціонера своїми руками, потрібно точно визначитися з місцем установки, як зовнішнього блоку так і його внутрішньої частини.

Якщо ви виконуєтевстановлення кондиціонерів львів ціна, треба робити розмітку для монтажу внутрішнього блока. Внутрішній блок повинен бути встановлений з відстанню від стелі 10-20 см, і не менше 5 см від стіни до блоку. Внутрішню частину спліт-системи потрібно розташовувати так, щоб від блоку до довколишніх предметів меблів була відстань не менше 3 м. Це сприяє вільній циркуляції повітряних потоків по приміщенню і рівномірному його охолодженню. Також плюсом для рівномірного розповсюдження повітряних мас буде установка екрана для кондиціонера. Виконувати монтаж твердопаливного котла львів ціна та монтаж внутрішнього блока найкраще виконувати на порожній стіні, таким чином, до нього буде необхідний доступ для його періодичного обслуговування.

Зовнішній блок при самостійному монтажі потрібно встановлювати на балконі чи під вікном. При такому монтажі у вас до нього буде завжди легкий доступ. Кріпитися він повинен трохи нижче, по відношенню до внутрішнього блоку, це сприяє його правильній  роботі. Для його установки використовується кронштейн для зовнішнього блоку кондиціонера, який кріпитися до стіни анкерами.

Важливо! Якісна установка зовнішнього блоку кондиціонера допоможе уникнути його сильної вібрації,  і як наслідок підвищеного шуму при експлуатації.

Самостійний монтаж спліт-системи

Розмітка. Використовуючи рівень, зробити розмітку кріплення внутрішнього блоку спліт-системи. Для цього потрібно докласти кронштейн для кріплення кондиціонера до стіни, а відзначити на ній отвори кріплення. Внутрішній блок спліт-системи повинен розташовуватися на стіні строго горизонтально, інакше це може призвести до неправильного відтоку конденсату і проходженню його через щілини у корпусі пристрою. Якщо вам також потрібне встановлення систем опалення, звертайтеся до нашого сайту.