Підбираючи для облаштування приміщень міжкімнатні двері, слід враховувати тип їх відкривання, який значно впливає на зручність, функціональність, елегантний зовнішній вигляд і довговічність виробів.

Розкривні двері – це найбільш поширена і популярна конструкція, що володіє багатьма перевагами. Це найбільш практичні міжкімнатні двері ціна, що володіють прекрасними показниками  тепла та звукоізоляції. Обов'язковою вимогою встановлення конструкції розкривних дверей є наявність вільного простору біля отвору. Відкривання однієї стулки розкривних дверей може забирати площу близько 1 кв. м., тому монтаж розкривних дверей в невеликому просторі небажаний. Розкривні двері мають саму надійну конструкцію, універсальне оформлення, різні види дизайну, фактурні рішення, велику кількість якісних і довговічних комплектацій.

Розсувні двері. Крім традиційних розкривних міжкімнатних дверей, широкою популярністю користуються розсувні двері. Якщо купити міжкімнатні двері львів, такі конструкції мають особливий спосіб установки – вони монтуються на розсувні механізми, що складаються з фурнітури, певного набору деталей і комплектуючих елементів. Як правило, двері розсувні встановлюються на одну або дві рейки, і можуть складатися з одного або двох частин, залежно від величини дверного отвору. Розсувні двері встановлюються на будь-які конструкції перегородок і стін, не можуть монтуватися тільки в арочні отвори.

Складні міжкімнатні двері. Вибираючи внутрішні двері в невеликі приміщення, можна розглянути варіант придбання складних дверей, які значно економлять простір і ідеально підходять для вирішення зонування. Складні двері за конструктивним рішенням можуть складатися з двох полотен – двері «гармошка», або одного полотна – двері «книжка», які вважаються більш надійними та довговічними, через меншу  кількість рухомих елементів. На нашому сайті ви також можете купити тканинні ролети день ніч ціна.