Бойлер – це система накопичувального типу. Головна різниця між таким механізмом і проточним водонагрівачем полягає в тому, що він завжди подає воду з постійним значенням температури, яке задав користувач. Бойлер ідеально підходить для приватних будинків, у яких немає центрального водообслуживания. Ви можете бойлер львів купити вигідно в інтернет-магазині.

Вибір водонагрівача для свого будинку – це непросте завдання. Давайте розберемося, що ж треба знати при підборі такого механізму.

Асортимент цієї техніки на ринку дуже великий. Одними з найважливіших критеріїв при покупці котла вважаються його швидкість і обсяг роботи. Що б визначити, які саме Вам потрібні значення, треба прорахувати, як швидко використовується вода у вашому домі. При цьому потрібно врахувати всіх членів сім'ї, а також джерела постачання води (душ, кран, ванна тощо). Крім цього врахувати частоту використання води.

Якщо ви бажаєте дізнатись вартість твердопаливного котла в нашому магазині, то зробити це можна в розділі твердопаливні котли ціна львів.

Внутрішня поверхня приладу може бути створена з емалі, стеклофарфора, сталі або титанового покриття. Якщо Ви не будете перевищувати температуру більше 60 градусів, то будь-яке покриття зможе прослужити Вам довго і якісно. Але все-таки, найкращим покриттям для бойлера є склопорцеляни або емаль. Якщо говорити про джерело енергії для бойлера, то тут варіанти 2: газовий або електричний водонагрівач.

Великій вибір бойлерів ви знайдете в інтернет-магазині еспо.

Газовий бойлер володіє більшою потужністю, порівняно з електричним, але стоїть при цьому в кілька разів дорожче. В бойлері може бути встановлений або мокрий, або сухий нагрівальний елемент. Переваги бойлерів з сухим Теном значно перевищують переваги пристроїв з мокрим нагрівачем. Це пояснюється тим, що сухий ТЕН не торкається до води, в результаті чого на ньому не може з'явитися накип.