Проходячи вулицями приватного сектору, ми завжди звертаємо увагу на садиби та їхні огородження. Завжди приємно бачити охайну, доглянуту власність і перше, на що ми звертаємо увагу – паркан та ворота, що вселяють думку про надійний захист оселі від сторонніх та багато можуть розповісти по смаки хазяїна будинку. Отже, коли ви побачили елітні фільончасті відкотні ворота, знайте – скоріш за все вони зроблені та змонтовані самостійно за допомогою спеціалістів компанії Rolling Hi-Tech.

Як забезпечити комфортний доступ до власної території

Наші відкотні ворота зможуть стати справжньою прикрасою вашої садиби. Скласти гарне полотно пропонуємо із металевої фільонки власного виробництва нашого заводу, що має:

  • відмінні антикорозійні властивості, завдяки чому призначена для зовнішнього застосування, тому що не боїться сонячного випромінювання, дощу, перепадів температур, вітру;

  • ідеальну геометрію елементів, завдяки чому вони без щілин зістиковуються між собою, утворюючи монолітне полотно;

  • три типові розміри та компенсуючу планку. Із запропонованого асортименту можна скласти малюнок відкотних воріт за власним смаком та пофарбувати відповідно до загального стилю будинку.

Якщо говорити про функціональність та безвідмовну роботу системи, то тут допоможуть комплектуючі для відкотних воріт, підібрані саме для вашого виробу, тобто враховуючи його вагу та габарити. Наша компанія пропоную комплекти для систем масою 300, 400, 500, 700, 800, 900, 1000, 1200 та 1500 кг. Якісні матеріали, використані для їхнього виготовлення, - запорука довговічної служби відкотних воріт. За бажанням ви можете придбати у нас також автоматику і діставатися додому, не виходячи із машини, просто натискаючи на кнопку пульта дистанційного управління для відкриття і закриття системи.

Стати власником функціонуючої системи легко

Щоб мрія стала реальністю, зателефонуйте нашим спеціалістам для отримання першої консультації. Вони допоможуть правильно обрати потрібну фурнітуру, підкажуть, де знайти необхідні інструкції та схеми. Купуючи матеріали у нас, ви отримуєте якісну продукцію та гарантію на неї – на механізми п’ять, а на автоматику три роки. Не відкладайте життя на «потім», користуйтеся сучасними досягненнями техніки і технології, а ми допоможемо вам зорієнтуватися в новинках та нюансах їхнього застосування.