Чи плануєте ви підписати контракт із субпідрядником, одержувачем товару чи партнером? Щоб захистити свої інтереси та виключити ризик виникнення платіжних закупівель, варто перевірити код єдрпоу свого майбутнього партнера по бізнесу. Чому ви повинні це робити?

За статистикою близько 45% мікро, малих та середніх підприємств говорять про те, що за останні шість місяців отримувачі їх товарів та послуг затримували платежі понад 60 днів. Компанії, що працюють у транспортному та промисловому секторах, найбільше страждають у зарплатах. Хоча на початку епідемії своєчасність виплат у секторі B2B, безумовно, покращилась, наступні хвилі пандемії та обмеження, що виникли внаслідок цього, торкнулися портфелів підприємців. Особливо тих, хто працює у сферах туризму, громадського харчування та розваг.

Ви хочете уникнути несвоєчасних платежів? Подбайте про профілактику

Відповідно до відомої і дуже влучної приказки, безумовно, краще «7 раз відміряти». Чи плануєте ви розпочати співпрацю з новим діловим партнером? Перш ніж підписувати контракт, обов’язково перевірте достовірність його виплат.

Чому варто перевірити підрядника перед підписанням контракту?

Перевіряючи дані підрядника перед встановленням співпраці ви:

  • зменшите ризик налагодження співпраці з банкрутом;

  • мінімізуєте ризик затримок платежів та наслідки, що виникають в результаті;

  • мінімізуєте ризик дорогого та стресового стягнення боргу;

  • подбаєте про фінансову ліквідність своєї компанії;

  • дізнаєтесь, чи вказаний підрядник є у Реєстрі боржників, скільки і кому він не платить.

До речі, використовуючи сервіси перевірок, ви можете подбати про свій імідж, регулярно перевіряючи власну компанію та контролюючи її фінансове становище. У разі негативного звіту ви можете швидко зреагувати, прояснити справу і погасити заборгованість. 

Як перевірити, чи не заборгувала компанія?

Перевірити надійність платежів потенційного підрядника простіше, ніж ви думаєте. Ви можете успішно виконати всю процедуру в Інтернеті, зручно сидячи перед екраном комп’ютера.  Щоб покращити весь процес, майте під рукою дані про підрядника, якого ви хочете перевірити:

  • юридична форма організації та повне найменування компанії;

  • код ЄДРПОУ.

Ви підприємець, працюєте з підрядниками, діловими партнерами та клієнтами. Ця співпраця перетворюється на прибуток для вашої компанії. Ось чому так важливо налагодити стосунки з чесними компаніями - варто переконатися, що гроші за надану послугу або продані товари будуть зараховані на ваш рахунок у визначений термін. Ризик налагодження співпраці з ненадійним підприємцем може бути мінімізований лише шляхом перевірки надійності підрядника.