ІФА тестування, котре можна пройти в сучасній українській медичній лабораторії МеДіС https://www.medis.com.ua/covid19_IFA, являється методом тестування завдячуючи якому можна визначити чи мала та чи інша людина контакти з коронавірусною інфекцією та чи перенесла вона хворобу. Якщо наприклад стандартний ПЛР тест з плином часу може ставати менш ефективним, то ІФА тест навіть через декілька місяців після перебігу захворювання покаже наявність в організмі людини антитіл.

Чим саме ІФА-тести відмінні від таких популярних нині експрес-тестів?

Зазначена методика тестування призначена виключно лише для використання в професійних умовах. Це у свою чергу означає, що даний тест просто немає змоги придбати ні в аптеці, ні взагалі будь-де. Крім того, неможливо капнути краплю крові та почекати результату оскільки тестування призначене для професійного використання в умовах лабораторій.

Сам аналіз та визначення результатів триває приблизно в проміжку півтори-дві години. Цінність цього імуноферментного аналізу полягає в тому, що він надає більш точну та високу й правдиву інформацію в порівнянні зі звичайним експрес-тестом.

Чи є в Україні місця де роблять таке тестування?

Звичайно ж є. Приватні українські лабораторії уже давно почали використовувати зазначені сучасні ІФА тест-системи. Отримали такі тести й в декілька державних медустанов для проведення ефективних випробувань.

Якщо й ви бажаєте пройти дане тестування, немає потреби вирушати на пошуки місць в яких його можна провести. Зверніться до послуг сучасної Львівської лабораторії МеДіС. Якщо у вас раптом є запитання стосовно тестування, звертайтеся. Кваліфіковані працівники лабораторії будуть завжди раді допомогти.