На жаль антибіотики стали нормою нашого життя. Імунітет людей знижується, а кількість хвороб, що потребують інтенсивної терапії, зростає з кожним роком. З одного боку антибіотики допомагають подолати їх, але й шкода від них чимала. Найбільший вплив антибіотики здійснюють на шлунок та кишківник. Сухі закваски для йогуртів - це чудова можливість підтримати свій організм під час лікування антибіотиками та після нього.

Компанія Good Food пропонує закваски для йогурту, кефіру та інших продуктів, які містять велику кількість корисних бактерій для нашого організму. Ви можете обрати спеціальний комплекс “Симбіотик”, що швидко та ефективно відновить захисні функції організму.

Чому йогурти корисні під час прийому антибіотиків?

Чим цей смачний продукт може допомогти нашому організму? Насправді багато чим, якщо він натуральний та сповнений корисних бактерій.

Антибіотик, потрапляючи в організм, знищує всі бактерії на своєму шляху. Вони не розбираються корисні вони чи шкідливі. Але кишківник у здоровому стані має свою бактеріологічне середовище. Якщо його було знищено, починаються проблеми: спочатку діарея чи запор, а потім і гірше. Тож треба відновити це середовище якомога швидше.

Ви можете приймати ліки-пробіотики, але вони не надто надійні та ефективні. Найкращого результату можна досягти, приймаючи природні справжні бактерії з їжею. Так вони засвоюються набагато краще та в більшому обсязі.

Сухі закваски для йогурту Good Food - це концентрований коктейль з бактерій, які необхідні вашому кишківнику. Ви можете зробити його вдома і пити продукт без консервантів та інших хімічних елементів. Побалуйте себе натуральним корисним смачним продуктом! Як зробити йогурт та де його придбати ви можете дізнатись за посиланням.

Чому йогурт Good Food краще ніж пробіотик?

Ліки далеко не завжди найкращий спосіб відновити здоров’я. Які переваги натуральний йогурт має в порівнянні з пробіотиками?

  • Закваска “Симбіотик” містить 5 видів біфідобактерій і 6 видів лактобактерій, кожна з яких виконує свою роботу (синтезувати вітаміни, знешкоджувати віруси тощо). Комплекс зібрано талановитими мікробіологами та дієтологами України і Італії.
  • 1 порція йогурту в 200 мл рівнозначна прийому близько 200 таблеток.
  • Куштуючи йогурт неможливо зробити передозування. якщо бактерії занадто багато, організм просто виведе їх звичайним способом. Шкоди у будь-якому випадку не буде. До того ж йогурт ніяк не вплине на роботу печінки та нирок, чим не може похвалитись жоден лікарський засіб.
  • Бактерії з йогурту починають працювати одразу після того, як потрапили у організм. Вони активні, живі і готові до роботи.

Італійські закваски Good Food ви можете вживати і у незаквашеному стані. Якщо ви не хочете витрачати час на приготування йогурту, можна просто розчинити пакетик у склянці води та приймати до їжі один раз на день.