Настільні ігри - популярні тисячоліттями і досі не втратили свого значення. Протягом довгого часу настільні ігри були практично повністю замінені іграми, що відбуваються у віртуальному світі. Але зараз тенденція змінилася, завдяки видавцям настільних ігор, в яких особлива увага приділяється розвитку стратегій, що робить їх ще більш цікавими і захоплюючими. Однією з найпопулярніших настільних ігор в світі, є гра «Монополія». Хоча різновидів Монополії дуже багато і в них уже з'явилися міста з усього світу, персонажі з казок або фільмів все ще розвивають нові ідеї. Альтернативою Монополії - є унікальна настільна гра велична Пан, яка об'єднює у собі унікальність культури кожного регіону України. Якщо ви зацікавлені в покупці, переходьте на сайт: https://grandpan.ua/,  де можна ознайомитися з правилами гри і придбати настільну гру по містах.

Сюжет гри заснований на теренах міста, де гравці  беруть на себе роли визначних історічніх постатей міста, де впродовж кількох раундів будут боротись за владу у місті. Результат гри полягає в тому, щоб мати найбільшу кількість коштів среди других гравців.

У чому полягає особливість гри велична Величний Пан?

1. В першу чергу, це відмінний спосіб провести вільний час з користю і ще одна можливість відірватися від всюдисущих гаджетів, які супроводжують нас завжди і всюди.

2. Це перша історично-економічна гра, яка включає 11 ігор для міст: Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Рівне, Закарпаття та Хмельницький, Тернопіль, Луцьк, Чернігів та Суми. Основна перевага гри полягає в популяризації історії міст. Унікальний ігровий формат створює відтворення та збереження історії шляхом використання української мови через звертання «Пан»/«Пані».

3. Захоплююча гра об'єднує на ігровому полі основних гравців бізнесу міста. Вона є альтернативою грі Монополія, яка дає гравцям можливість заробити великі гроші і швидко розбагатіти. Успіх залежить від правильної стратегії, вдалих вкладень і грамотно проведених угод. Сьогодні гра Величний Пан користується неослабною популярністю у багатьох жителів міст України.

Переваги покупки:

  • Будь-який вид настільної гри Величний Пан виконується вручну з найякісніших матеріалів. Ви можете замовити індивідуальний дизайн з урахуванням ваших уподобань.
  • Цілодобова технічна підтримка.
  • Зручний способ оплати і покупки онлайн або в одному з магазинів.