Електропривід для відкатних воріт забезпечує комфорт власникам автомобілів. Така конструкція дозволяє легко то швидко  керувати воротами без значних зусиль. Управляти воротами можна дистанційно за допомогою пульта. В асортименті “Ролетно-воротної компанії” представлені електроприводи марок: 

  • An-Motors 
  • Alutech 
  • Comunello

Усі представлені типи автоматики прості та зручні в експлуатації завдяки низці продуманих рішень - https://rvcompany.in.ua/avtomatika/dlya-vidkatnyh/ .  Вони поєднують у собі функціональність та довговічність для комфортного користування конструкціями.

Електропроводи Alutech

Електроавтоматика Alutech для відкатних воріт розроблена відповідно до кліматичних та експлуатаційних особливостей всіх природних зон України. Можлива у варіантах:

  • PTO-500KIT. Призначений для воріт з максимальною вагою 500 кг
  • PTO-1000KIT. Максимальна можлива вага 1000 кг.
  • PTO-2000KIT. Максимальна вага - 2000 кг. Інтенсивність роботи 50% - вдвічі вища, ніж в двох попередніх варіантах.

Така конструкція надійна та довговічна, адже може працювати в широкому діапазоні напруги: 160-270В. Вона витримує -30°С без нагрівального елемента та до -60°С з ним. Корпус електроприводу виготовлений із ударотривкого пластику, який надійно захищає від деформації пристрою. Зручний механізм розблокування, можливість управлінням освітлення та наявність функції гальмування електроприводу забезпечує комфортне управління такого механізму.

Електропроводи An-Motors

Пристрої цієї марки також призначені для максимальної ваги воріт 500, 1000, 2000 кг. Особливостями системи є оптимальна комплектація, де входять всі необхідні деталі для монтажу та налаштування. В комплект входять: електропривід, блок керування, радіоприймач та пульт 2 шт.

У представлених вище моделях необхідне живлення від електромережі у 230В. Корпусні елементи виготовлені із якісних та надійних матеріалів, що перевірені часом. 

Електропроводи Comunello

Відкатні ворота з автоматикою від італійського бренду Comunello призначені для максимальної ваги воріт для загального призначення у багатьох варіантах  (від FT424KIT до FT1500KIT) з інтенсивністю роботи понад 40 циклів/год. Максимальна швидкість переміщення воріт становить від 0,12 до 0,17 м/с. Для моделей, де останні цифри номеру “24”, робоча напруга - 24В постійного струму з можливим підключенням аварійної батареї. Для моделей із маркуванням “00” - 230В змінного струму. В цих електропроводах також можливе налаштування режиму “хвіртка”, що значно економить час та сили пішоходів.

До головних переваг відкатних електроприводів цього бренду відносять: 

  • Надійний корпус та захист від негативного впливу навколишнього середовища 
  • Просте та комфортне управління, що здійснюється через пульт  
  • У випадку відсутності електроенергії спрацьовує функція аварійного відкриття
  • Автоматика виконує безшумний рух навіть при повному навантаженні на стулки завдяки опорним втулкам

Базову автоматизацію відкатних воріт Comunello можна доповнити додатковим функціоналом. До додаткового функціоналу відносять: фотоелементи та сигнальні лампи. Фотоелементи  застосовуються для виявлення перешкод та блокування системи до їх усунення, а лампи для попередження про початок роботи воріт.

Монтаж та налагодження системи автоматичних воріт варто довірити кваліфікованим фахівцям, задля надійності та  довговічності експлуатації механізму - https://rvcompany.in.ua/avtomatika/dlya-vidkatnyh/ .