Для будівництва приватних будинків часто використовують газобетон. Це відмінний матеріал, що володіє високими експлуатаційними характеристиками. Його застосовують для зведення стін, включаючи несучі. Він володіє високими звукоізоляційними властивостями. Це морозостійкий і пожежобезпечний матеріал.

Газоблок Стоунлайт найкраще підходить для будівництва приватних будинків. Матеріал цього виробника дуже якісний. У цій статті ви дізнаєтеся як роблять кладку з газоблоків. Ми розглянемо найбільш важливі аспекти виконання даного виду робіт. Стаття буде цікава початківцям, та всім, хто планує найближчим часом зайнятися будівництвом власного будинку.

Укладання газоблоку

Щоб виконати кладку з газоблоків, потрібно провести підготовчі роботи. У їх число входить перевірка горизонтальності фундаменту. Також потрібно здійснити гідроізоляцію підстави за допомогою руберойду і бітумної мастики. Спочатку необхідно підготувати клейовий розчин. Далі порядок робіт виглядає так:

  • Кладка першого ряду. Досить простий етап. Кладка виконується також, як і при зведенні стін з цегли. Перший ряд газоблоків потрібно викладати на гідроізоляційний блок. Для цього використовують цементний розчин. Вертикальність стін і кутів перевіряють за допомогою рівня. Для установки блоку в потрібне місце застосовують гумовий молоток.
  • Кладка наступних рядів. Роботи виконуються за допомогою клейового розчину. При цьому потрібно робити перев'язку блоків. Щоб уникнути відхилень, необхідно видалити всі виступи за допомогою шліфувальної терки або рубанка. Перед кладкою наступного ряду потрібно видалити з поверхні матеріалу сміття і пил.
  • Армування стін. Важливий етап виконання робіт. Стіни з газобетону обов'язково піддають частковому армуванню. Арматура робить їх міцнішими. Необхідно підсилювати кожен третій ряд блоків. Для виконання завдання потрібно вирізати в матеріалі штроби. На кутах їх закруглюють.

Після завершення кладки потрібно здійснити облицювання стіни. Спочатку їх штукатурять. Це потрібно для формування захисту від вологи. Далі поверхню вирівнюють теркою. При цьому дрібні нерівності закладають цементним розчином. Далі потрібно створити хорошу теплоізоляцію, і облагородити стіни будь-яким облицювальним матеріалом.

Чи хороший газобетон?

Більшість будівельників погоджуються в тому, що газобетон є хорошим матеріалом. Він відмінно підходить для зведення приватних будинків. Головні його переваги полягають в низькій ціні і високих експлуатаційних характеристиках. Рекомендуємо розглянути газобетон в якості основного матеріалу для кладки стін.