Вже багато століть жінки шукають методи позбавитися небажаного волосся. Ще до нашої ери гладенька жіноча шкіра без будь-якого волосся вважалася символом юності та незайманості. Для жінок Древнього Риму працювали спеціальні бані, де навчені працівниці позбавляли їх зайвої рослинності. У Древнього Риму з волоссям на тілі боролися підручними засобами: спеціально заточеним камінням, пемзою та спеціальною пастою. До речі, ці процедури проходили як жінки, так і чоловіки.

Сучасні жінки у своєму арсеналі мають достатньо засобів, щоб швидко позбавитися від небажаного волосся. Деякі з них мають недовготривалий ефект, інші досить такі болючі. Знайти ідеальний метод складно, проте можливо. Отримати гладеньку шкіру без волосся, подразнень та висипань можна скориставшись послугами лазерної епіляції.

Це достатньо безболісна процедура, після якої про небажане волосся можна забути якщо не назавжди, то принаймні на довгий час. Головними перевагами цього методу є:

  • відсутність сильного дискомфорту, особливо якщо порівнювати з восковою епіляцією, шугарингом чи електричним епілятором;
  • під час процедури шкіра не травмується;
  • дія лазерного променя не викликає алергічних реакцій;
  • при використанні сучасного та сертифікованого обладнання це абсолютно безпечна процедура;
  • підходить до практично любого фототипу шкіри;
  • немає тривалого відновлення;
  • не потребує самостійної додаткової підготовки;
  • лазерну епіляцію можна проводити протягом всього року, без обмежень.

Ця процедура підходить як для жінок, так і чоловіків, без вікових обмежень. Проте лазерну епіляцію не можна проводити, якщо є шкіряні захворювання, на кшталт екземи чи псоріазу. Також категорично її заборонено проводити хворим на онкологічні захворювання та вагітним жінкам та тим, хто годують грудьми.

Як доглядати за шкірою перед та після процедури

За рекомендаціями спеціалістів, за 4-8 годин до процедури потрібно поголитися. Крім того, за два тижні до неї не можна відвідувати солярій або засмагати на сонці, також не слід приймати ліки, особливо антибіотики та не проводити процедури, які висмикують волоси. За три дні до процедури слід утриматися від обробки шкіри косметичними засобами, що містять спирт.

Наступні три дні після процедури не можна приймати ванни та відвідувати бані чи сауни. Також заборонено засмагати протягом наступних двох тижнів. Слід утриматися від використання засобів, що містять спирт. Літніми днями слід використовувати засоби захисту від сонця.