Генератори – це прилади, які допомагають вирішити проблему ненадійного електропостачання. На цьому сайті компанії Тек Актив можна отримати не тільки професійну консультацію фахівців. Але й купити бензиновий генератор у Києві або з доставкою замовлення в будь-яке місто України.

В процесі роботи, генератор спалює паливо і за рахунок цього отримує механічну енергію. Потім, внаслідок обертання електромашини, механічна енергія перетворюється в електричну. Якщо мова йде про бензиновий генератор, то в якості рушійної сили виступає бензин, який спалюється всередині двигуна внутрішнього згорання генератора.

Найчастіше, бензинові генератори використовуються, як портативні або мобільні джерела альтернативної електрики. Наприклад, якщо знеструмлення будинку чи дачної ділянки відбувається рідко і ненадовго. Або, якщо джерело енергії потрібне під час будівництва, туристичної подорожі, короткочасного відпочинку на природі тощо. Саме компактні розміри та простота в обслуговуванні – основні переваги бензинових генераторів. Крім того, виробники такого обладнання суворо дотримуються норм безпеки та якості. Тому, сучасні моделі таких генераторів вважаються безпечними, та надійними в експлуатації. Тим не менше, обслуговувати генератор все ж потрібно. Час від часу власник повинен замінювати масло, перевіряти свічки, очищувати паливний фільтр. Тоді експлуатувати прилад буде безпечно та просто. А терміни роботи генераторів триватимуть довго.

Для того, щоб генератором було зручніше користуватися, деякі моделі такого приладдя об лаштовані своєрідними апгрейдами. Наприклад, автоматичним запуском, захистом від перевантаження,самостійним регулюванням зазорів клапанів тощо. Також, майже усі генератори оснащені збільшеними глушниками та повітрозбірниками. Це зроблено для того, щоб зменшити рівень шуму під час роботи приладу. Щоб «начинка» генератора не страждала від пилу, забруднень, вологи та інших негативних факторів, генератори «одягнені» в спеціальні кожухи.

Невеликі розміри генератора та необхідність в періодичному обслуговуванні – це і перевага, і недолік приладу одночасно. Адже бензинові генератори не використовуються на протязі довгого проміжку часу. На відміну від дизельних генераторів, бензинові моделі не можуть працювати постійно. Це не раціонально дорого коштуватиме, та й сам прилад не розрахований на таку експлуатацію.