Ось-ось розпочнуться новорічні канікули − майже цілий місяць вихідних. Мабуть, в ці дні буде складно знайти бодай один вільний стілець в барі чи ресторані. Власникам закладів громадського харчування вартує вже сьогодні придбати ще декілька. А ми розповімо вам, як правильно вибрати барні стільці.

Вдома, в офісі та в ресторані

Високий стілець − чудове рішення для будь-якого приміщення. По-перше, він стильно виглядає, створює певну атмосферу в інтер'єрі. По-друге, високий барний стілець виконує важливу функцію − збільшує час, проведений за столом. Тому в закладах громадського харчування їх ставлять біля барної стійки.

Хоча злізти навіть з самого високого стільця не так вже й важко, наша підсвідомість намагається якомога довше відтерміновувати вирішення цієї задачі. Нам хочеться ще трішки посидіти, залишаючись в розслабленому стані.

На відміну від бістро, заклади з баром мають дбати про збільшення часу перебування клієнта. Ще один коктейль, ще одне пиво чи щось міцніше. Розмова з барменом чи сусідом тече повільно, невимушено.

Від цього виграє як клієнт, так і власник. Відвідувачі більше розслабляються та краще відпочивають. А власники барів отримують більші прибутки. Рідкісний випадок, коли обидві сторони залишаються задоволеними.

Регулювання по висоті

Купуючи барні крісла, завжди беріть ті, що мають механізм регулювання по висоті. Чим більший діапазон − тим краще. Річ у тім, що зріст людей сильно відрізняється. Коли ми сидимо за звичайним столом, на звичайному стільці, ця проблема не помічається. Але коли нам доводиться залазити на високе крісло біля барної стійки, виникають труднощі. Зокрема − психологічні.

Низька на зріст людина навряд чи захоче демонструвати свої недоліки оточуючим. Бо можна потрапити в незручну ситуацію, виставити себе на сміх оточуючим. Якщо не вдасться сісти на барний стілець з першого разу.

Що ж стосується високих людей, то тут виникають проблеми іншого плану. Якщо ноги відвідувача будуть досягати землі, сидіти стане не зручно. Такий відвідувач не затримається біля вашої стійки на довгий час.

М'яко та зручно

Нове віяння в ресторанних та барних меблях − м'які, комфортні сидіння. Це ще більше посилює роль барного стільця в питанні збільшення часу, проведеного відвідувачем біля барної стійки. Чим комфортніше буде сидіти − тим краще.

Не варто хвилюватись за зовнішній вигляд м'яких подушок на стільцях. Їх обтягують простою синтетичною тканиною. Помити її буде зовсім не складно. Достатньо взяти м'яку мильну рідину, щось на кшталт засобу для миття посуду. Такі засоби є в кожному закладі громадського харчування.

Утилітарний мінімалізм

Ще один модний тренд − рух у бік утилітарного мінімалізму. Так, схоже, що тридцяті роки минулого сторіччя повертаються. Тонкі ніжки, мінімум декору, максимум простоти. Щоправда, блискучі хромовані труби вже виходять з моди. Тепер світом керує фарбований метал. Найпопулярніший колір − чорний.

Те саме стосується спинок. Візерунки та зайві елементи декору виглядають, як несмак. Проста підтримка спини − ось справжня запорука успіху.

Джерело - https://vetromebel.com/catalog/bar-chairs/