Мамопластика - одна з найпопулярніших пластичних операцій в Україні. Попит на процедуру і не думає зменшуватися, тому ми вирішили поговорити з експертом про те, без чого неможлива пластика грудей Львів  - про імплантати. Які види імплантів бувають? Чи правда, що вони завдають непоправної шкоди організму? І як перевірити «майбутні груди» на якість?

На наші запитання відповідає експерт - пластичний хірург, член-секретар Всеукраїнської Асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів Андрій Різник. У пластичної хірургії, перш ніж вона дійшла до сьогоднішнього дня, було багато злетів, падінь і самих різних експериментів. У давнину в якості грудних імплантів використовували скляні кулі, які вшивали в порожнину грудей. Інший бузувірський спосіб - в груди закачували масло (такий собі прообраз липофилинга). Але ці часи минули, і в недавньому минулому розробили ісолінові імпланти, в яких містився фізрозчин. Такі імпланти, в порівнянні з попередниками, несли мінімальний ризик для організму, так як фізрозчин - нешкідливу речовину. Але вони також мають і багато мінусів: можуть змінювати ступінь свого наповнення в залежності від водно-сольового балансу в організмі і «булькати», що погодься, неприємно. Однак в деяких країнах ісолінові імпланти досі продовжують використовувати - ймовірно, через простоту їх установки.

Імпланти з силіконовою оболонкою

Але все-таки найбільшу популярність зараз мають імпланти з силіконовою оболонкою і з силіконовим наповненням. Вони є самими поширеними і безпечними, якщо ми говоримо про перевірених виробників і запатентованих технологіях виробництва. Саме вони є найчастішим учасником операції зі збільшення грудей Львів.

Такі імпланти є абсолютно силіконовим, у них може бути різна текстура оболонки (наприклад, гладка або текстуроване), яка в різних ситуаціях використовується для певних цілей. Зараз вже є і абсолютно нові імпланти — надмякі та надгладкі. Але все ж кожен імплантат підбирається під кожну пацієнтку абсолютно індивідуально, тому для правильного вибору потрібен грамотний фахівець, якому ти довіряєш.

Якісні імпланти обов'язково проходять технологічну перевірку на виробництві. Наприклад, ще на етапі випробувань спеціальні апарати перевіряють розтяжність оболонки - розтягують її, визначаючи, які навантаження вона витримує перш ніж імплант розірветься. Потім ці гранично допустимі навантаження випробовують на нових оболонках імплантів. Відповідно, якщо в цій оболонці є дефект, навіть саме незначне пошкодження, - цей розрив відразу себе покаже.

Звичайно, імплант на брак і підробку перевіряє і хірург - оглядає і промацує в різні напрямки, щоб розуміти, чи є де-небудь порушення цілісності. Також лікар переглядає імплант на світло: гель всередині повинен бути прозорий, без додатковий включень, бульбашок повітря і інших деталей. Така ревізія не повинна бентежити пацієнток: кожен імплантат упакований в стерильний бокс і спеціальну упаковку, яку розкривають вже під час самої операції.

Наскільки імпланти токсичні?

Однозначної думки щодо токсичності імплантів до цих пір немає. Але доведено, що силікон є біоінертними матеріалом і конкретної шкоди для організму не несе. Однак, ніхто не відміняв індивідуальну непереносимість організму: в окремих випадках можна спостерігати, що у пацієнтів з'являється алергічна реакція на силікон, що, звичайно ж, може вплинути на стан здоров'я і самопочуття. На щастя, ці реакції - швидше виняток, ніж правило.

Види імплантів

На сьогоднішній момент існують дві форми імплантів: це кругла форма і запатентована анатомічна (каплевидная) форма, яка надає грудям більш природну форму. Це дійсно так, оскільки анатомічний імплант в меншій мірі наповнює верхній відділ грудей, за рахунок чого і створюється каплевидная фора. А круглий імплантат, в свою чергу, наповнює груди у всіх відділах, формуючи більш пишну форму з певним пуш-ап ефектом. Саме вона для деяких дівчат є бажаною формою після операції і встає окрасою портфоліо чи фото підтяжка грудей Львів.

Випадки з практики

Кожен пацієнт в тій чи іншій мірі унікальний, і естетичне сприйняття і розуміння краси грудей у ​​всіх різний. І до мене приходять дівчата з проханнями установити як невеликі імплантів до 200 мл, які формують зовсім невеликі груди, приблизно другого розміру, - так і за значними бюстами. Наприклад, максимальний імплант, який я встановлював, був об'ємом 825 мл. Але візуально це виглядало дуже гармонійно і коректно, що, знову ж таки, говорить про те, що підбір імплантів - це дуже індивідуальний процес.

Варто відзначити, що естетика характеризується не тільки уявленнями конкретної дівчини, але і географічними та етнічними зонами. Так, наприклад, для азіатських жінок ідеалом краси є абсолютно невеликі груди, а для українок і мешканок сходу, навпаки, пишність грудей і її розмір є ключовим моментом в розумінні жіночої краси.