Одним із поширених питань при плануванні імплантату є те, які зубні імплантати встановлювати. Адже імплантація передбачає величезну кількість різних технік встановлення імплантатів, для кожної з яких виробники по всьому світу роблять спеціальні імплантати. Але чи це насправді? Яка різниця? Спробуємо розібратися.
Як вибрати зубні імплантати?
Виробники зубних імплантатів: які найкращі? По-перше, слід розглянути три групи зубних імплантатів - від елітних до бюджетних.
- Перша група - елітні виробники, які славляться своєю неперевершеною якістю. До них належать такі виробники, як швейцарсько-американський бренд Nobel, Straumann, південнокорейські імпланти Megagen, шведсько-американська Astgra Tech.
- Друга група - це середній клас. До цієї групи належать німецько-американський бренд Xive, Ankylos, Impro, Biohorizons, швейцарський бренд Biomed та південнокорейський Osstem. А третя група - це бюджетний клас, до якого в основному належать ізраїльські виробники - AlphaBio та MIS. А також південнокорейські зубні імплантати від Dentium.
Різниця в цінах на імплантацію зубів
Але чому деякі імплантати дорожчі, а деякі дешевші? Насправді, на думку імплантологів, різниця є, і полягає вона в наступних факторах:
- Кількість домішок у титановому сплаві, яка безпосередньо залежить від приживлення імплантату в біологічних тканинах пацієнта. В елітних торгових марках, таких як один з найпопулярніших імплантатів Straumann (Штрауман), найбільш "чистий" сплав дозволяє уникнути багатьох проблем у майбутнє.
- Поверхня імплантату також є важливим фактом. Зрештою, у багатьох пацієнтів часто спостерігається зниження кісткової тканини, а надійне кріплення імплантату до кістки - найважливіший фактор імплантації. У елітних брендів поверхня більш «чиста», що дозволяє легко просунути імплантат в кісткову тканину і одночасно надійно закріпити його там.
- Сервіс від виробника. Безперечно, клініка несе велику відповідальність за пацієнта. Але коли імплантат підтримується серйозним виробником, який забезпечує належне обслуговування, це дуже позитивно впливає на «співпрацю» пацієнта та імплантолога. "Сервіс" означає гарантійні зобов'язання, бонуси та відповідальність за якість імплантату.
Види зубних імплантатів
Існує 4 типи імплантатів:
- Коренеподібні. Вони можуть виглядати як саморізи, але їх форма подібна до форми живого зуба. Часто такі імплантати встановлюються після підйому пазухи (нарощування кісток)
- Якщо кісткова тканина пацієнта сильно виснажена, хірург-імплантант буде змушений вдатися до субпериостального імплантату. Вони відрізняються тим, що займають значну площу, дозволяють протезу надійно триматися. Також прикріплюється між кісткою і окістям
- Також використовуються ендодонтичні стабілізовані імплантати.
- Існують також внутрішньослизові імплантати - це той тип імплантатів, які не встановлюються в кістці. Застосовуються для зміцнення протезів.
Така різноматна кількість типів імплантатів дозволяє сьогодні хірургам-імплантантам підходити до кожного пацієнта якомога індивідуально і знаходити вихід навіть із найскладніших ситуацій.