Сьогодні відеоролики активно переглядають більше 50% населення України, а тих, хто дивиться їх хоча б 1-2 рази на тиждень – майже 80%. Ці дані - показник того, наскільки перспективна ніша відео.

Заробіток на перегляді відео в гривнях – популярний варіант підробітку для активних користувачів Інтернету. В цьому немає нічого дивного, адже для такого заняття не буде потрібно додаткових знань, умінь або навичок. Досить розібратися завести акаунти на сайтах, які платять за перегляди, переглядати ролики і отримувати за це винагороду. В Інтернеті є сотні відеороликів, за перегляди яких ви можете отримати гроші. Суми оплати невеликі, але за пару годин щодня і не прикладаючи особливих зусиль можна оплатити мобільні витрати, інтернет або інші побутові витрати.

Як отримувати стабільний дохід в цій ніші і чи є інші способи заробити на відеороликах? Розберемо всі нюанси в статті.

Заробіток на перегляді відео: Хто і навіщо за це платить ??

Якщо з тими, хто хоче отримати заробіток на перегляді відео, все зрозуміло, то виникає питання, хто і навіщо буде платити. Це можуть бути власники бізнесу, які зацікавлені в перегляді своїх промо-матеріалів, або власники ютуб-каналів.

На Ютубі є величезна кількість каналів самої різної тематики. Для того, щоб Відео приносили прибуток, вони повинні мати багато переглядів. Далеко не всі можуть цього домогтися без додаткової допомоги, особливо якщо мова про Новий канал. Щоб потрапити на перші сторінки у видачі результатів Ютуба, потрібно набрати хорошу кількість переглядів в першу добу публікації ролика. Для цього власники акаунтів іноді готові платити фрілансерам.

Оплата за перегляд невелика – 1-2 грн. Ролики бувають різної тривалості, але переглядати їх до кінця не потрібно. Як правило, досить кілька секунд. У кожному завданні вказано кількість часу, який потрібно виділити на перегляд.

Накручувати ботів і використовувати програми для накрутки переглядів Ютуб забороняє і швидко знаходить такі канали. За подібні накрутки профіль легко можуть заблокувати. Працюють тільки живі перегляди, тому власникам акаунтів іноді доводиться платити за це.

Інші способи заробітку на відео

Крім перегляду відео, є інші способи заробітку в цій ніші:

  • заробіток з відео на своєму сайті або в соцмережах;
  • створення відео на замовлення;
  • партнерські та реферальні програми;
  • заробіток на онлайн кінотеатрах;
  • заробіток на відеохостингах;
  • заробіток на ютуб каналі.

Перегляд відео за гроші підійде для новачків і для тих, хто шукає легкий підробіток у вільний час.

Заробіток на перегляді реклами: з чого почати ??

Перегляд реклами в відео за гроші не вимагає ніяких внесків, передоплати, спеціальних навичок або знань. Працювати можна з планшета, комп'ютера, смартфона. Головне - бути підключеним до мережі.

Перегляд реклами за гроші: 12 популярних майданчиків

Нижче розглянемо сайти, де можна легко отримувати прибуток за перегляд реклами за гроші в Україні та інших нескладних завданнях. Від вас буде потрібно зареєструватися на сервісах і приступати до виконання завдань. Заведіть акаунти відразу на декількох сайтах — так ви зможете отримати більше завдань і більше прибутку.

SurfEarner

На цьому сайті багато різних замовлень, в тому числі і в сфері відео. Оплата за перегляд роликів невелика, зате є багато інших завдань, пов'язаних з соцмережами або з банерною рекламою. Інтерфейс сайту простий і зручний, є рейтингова і бонусна система. Ви заробляєте бонуси, а потім вони переводяться в рублі. Вивести кошти можна на мобільний телефон і електронні гаманці.

LikesRock

Це майданчик, де багато різних завдань, в тому числі і перегляди відео. У сайту простий і зрозумілий функціонал, великий вибір різних вкладок в своєму кабінеті. Заробляти можна на переглядах, лайках, підписках, репостах, коментарях.

Кількість доступних завдань тут зазвичай більше 200. До переглядів роликів можна перейти по вкладці в кабінеті. На цьому сайті гроші нараховуються в Євро. Щоб переглядати ролики, не потрібно завжди бути за комп'ютером. Ви можете залишити вікно відкритим і займатися своїми справами, а при необхідності переключити сторінку.

Advads

Цей майданчик з продуманим функціоналом, але маленькою кількістю замовлень на перегляди. Зате тут багато замовлень, пов'язаних з серфінгом сайтів. На цьому сайті ролики виділяються різними кольорами. Для кожного кольору є своя тривалість відео і своя ціна. Якщо ролик коротше, ніж вказано, то потрібно клікнути по будь-якій частині відео, щоб продовжити перегляд до закінчення відео.

VKtarget

На цьому майданчику мало замовлень на перегляди, але є багато інших. Оплата за Відео невелика, а функціонал зручний. Після реєстрації потрібно підключити свій профіль на Ютуб.

Piarim

Сервіс з оригінальним інтерфейсом і красивим дизайном. Тут можна знайти багато замовлень на перегляди та інші активності. Оплата роботи - в доларах. Щоб виконувати завдання, потрібно зареєструватися і підключити акаунти всіх соцмереж. Особистий кабінет на сайті більше нагадує соціальні мережі. Тут можна спілкуватися з друзями, додавати інформацію про себе і багато іншого. Є рейтингова система, є навчальні матеріали з реферальної програми, багато конкурсів.

Для невеликої і легкої підробітку підійде перегляд роликів і легкі завдання. Так можна заробити приблизно 20-50 грн щодня.

Заробіток на відео-перспективна і цікава ніша. Тут кожен може знайти спосіб заробити. Ви можете знайти як легкий підробіток на 1-2 години в день, так і справу всього життя з високим доходом.

Автор бізнес журналу itstatti.in.ua - Вольдемар Воронцовський.