Громадським транспортом користуються всі. При цьому кожен з пасажирів давно уже звик до внутрішнього і зовнішнього оздоблення пересувних засобів за допомогою різноманітних оголошень, інформаційних листків, буклетів, різнокольорових зображень, тощо. Все це, а також багато інших варіантів нам відомо як реклама в транспорті. І погодьтеся, що без таких атрибутів сучасні перевезення пасажирів стали би менш цікавими та корисними.

Реклама в маршрутках: чому саме там? 

Реклама в маршрутках

Ніхто не буде сперечатися з тим, що саме реклама в маршрутках в наші дні вважаються найбільш популярним. Зручні, швидкі, і надзвичайно мобільні, такі мікроавтобуси курсують найбільш віддаленими районами міст, і дуже добре виручають нас у скрутних ситуаціях. А тому наклейки в маршрутках мають можливість побачити величезна кількість людей. І як вказує статистика, хоча би кілька із них обов’язково звернуть увагу на інформацію, вказану на рекламних стіках, та скористаються її даними.

Не менш дієвою є і реклама в автобусах. Як відомо, такий транспорт можна умовно поділити на міський та міжміський. А ще є багато інших послуг, які надаються власниками автопарків. Протягом місяця на вашу рекламну листівку звертатимуть увагу близько 12 500 пасажирів. Це означає, що кожного дня вашу рекламу на автобусах розглядатимуть від 416 потенційних клієнтів. Тому людині, яка перебуває в салоні автобуса певну кількість часу, безумовно, буде цікаво дізнатися багато цікавого для себе. Найчастіше така інформація пов’язана з торгівельними закладами.

Реклама для магазина: якою вона може бути? 

Сьогодні наші співвітчизники мають великий вибір товарів на повсякдення і для особливих випадків. Настільки великий, що посеред деяких торгівельних мереж періодично виникає своєрідна боротьба за споживача. Однією із форм такої боротьби можна назвати розміщення рекламних об’єктів в автобусах. Звичайно, сам формат, тип подачі та тематика зазвичай дуже різняться, і залежать в більшості від виду послуг. Так, наприклад, найчастіше в транспорті можна побачити такі варіанти:

  • Реклама квіткового магазину

Реклама квіткового магазину

Зазвичай вона, як блискавка, зупиняє потенційних клієнтів, приваблює своєю яскравістю, і викликає бажання негайно придбати розкішний букет. Неодмінним атрибутом її може бути номер телефону для замовлень та акцент на невеликі ціни.

  • Реклама магазину одягу

Реклама магазину одягу

Цей сегмент передбачає подачу інформації про торгівельні точки, які реалізують чоловічий, жіночий, дитячий одяг, або ж певну мережу, яка працює в цьому напрямку. Вона може мати зображення логотипу компанії, назву магазину та вказання адреси, де вони розташовані.

  • Реклама будівельного магазину

Реклама будівельного магазину

Вона може принести власнику великі доходи, адже будматеріали, спеціальні інструменти, та багато чого іншого мають постійний попит у суспільстві. Досить часто її замовляють у форматі зовнішнього оздоблення транспортних засобів.

  • Реклама для магазина дверей 

Реклама для магазина дверей

Переважна частина рекламодавців пропонують споживачам фото дверей, які збільшують кількість потенційних покупців. Також велике значення мають і дані відому про торгову марку чи компанію-виробника, оскільки знамените ім’я автоматично підвищує довіру покупця до рекомендованого товару.

  • Реклама дитячого магазину 

Реклама дитячого магазину

Як правило, вона завжди виконується надзвичайно креативно – так, щоб і малюки, і їхні батьки одразу зрозуміли, що їм необхідно відвідати цей торговий заклад.

  • Реклама відкриття магазину 

Реклама відкриття магазину

Такий тип реклами вважається тимчасовим, і тому вона виконується із матеріалів, які потім можна буде легко зняти з поверхні. Зазвичай на ній подається інформація про місце розташування магазину, час проведення акції відкриття. Також доволі часто зустрічаються нагадування про подарунки та розіграші призів.

Якщо ви є власником бізнесу або ж тільки плануєте відкриття власної справи, тоді реклама в маршрутках саме для вас!

Наші контакти: