Автомобіль - це другий дім для багатьох водіїв, тому вони намагаються зробити все, щоб відчувати себе в ньому комфортно. Правильний вибір освіжувача в машину грає далеко не останню роль у створенні атмосфери в салоні автомобіля. Тому сьогодні мова піде саме про ці маленькі, але незамінні супутники автомобіліста. А купити ароматизатор в машину ви можете в інтернет-магазин Голландiя!

Які бувають види ароматизаторів?

На сьогоднішній день на ринку автомобільних аксесуарів представлений величезний вибір всіляких автомобільних ароматизаторів, які розрізняються між собою по виду наповнювача, розташуванню в салоні автомобіля і, звичайно ж, за ціною.

Так, наприклад, найбільш дешевими залишаються класичні підвісні ароматизатори в авто, зроблені з картону зі спеціальним просоченням. Однак служать вони недовго, а в перший час їх запах, навпаки, може бути надмірно нав'язливим.

Найкращий і сучасний варіант - ароматизатори з гелевим наповнювачем: підвісні, на приладову панель або дефлектори. Ще один економічний варіант - крейдяні ароматизатори. Незважаючи на те, що ціна їх, на перший погляд, не настільки доступна, проте тривалий термін служби виправдовує витрати.

Нарешті, ще один основний вид - парфум для авто, схожий на звичайний освіжувач повітря. Він поєднує в собі невисоку вартість і можливість використання при необхідності.

Які ароматизатори служать довше інших?

Найтриваліший термін служби - у крейдяних ароматизаторів. Твердий наповнювач в них не випаровується, тому навіть влітку вони служать набагато довше. За вартістю крейдяні ароматизатори входять в середню і високу категорії, але при цьому виправдовують витрати. На другому місці за тривалістю терміну служби стоять гелеві ароматизатори.

На що потрібно звернути увагу при виборі ароматизатора?

Власне, в першу чергу тут все залежить від ваших уподобань: запах, форма, розташування в салоні, виробник і ціна. Якщо ви звикли купувати ароматизатор з певним запахом, то не завжди варто експериментувати в пошуках нового аромату.

Запахи, до яких ви не звикли, можуть дратувати або відволікати від водіння. Також вибирайте найбільш зручний для вас варіант розміщення в салоні. Наприклад, когось підвісні ароматизатори можуть відволікати під час руху. Цей факт краще врахувати.

Якщо ви не любите зайвих аксесуарів, вибирайте варіант розташування освіжувача під сидінням - він точно не завадить при управлінні автомобілем.

Які запахи найкраще підійдуть для автомобіля?

Звичайно, кожна людина реагує на той чи інший запах по-різному. Проте, психологи рекомендують звертати увагу на властивості різних ароматів. Наприклад, запахи ялини або сосни, а також цитрусових (грейпфрут, мандарин, апельсин) покращують реакцію водія і відмінно бадьорять. А ось насичені запахи троянди або екзотичних фруктів, наприклад, ананаса або манго, швидко стомлюють людину і викликають головний біль.

З «небезпечних» запахів також можна виділити жасмин і ромашку, аромат яких притупляє роботу мозку, що дуже небезпечно в дорозі. З найбільшою обережністю слід вибирати аромати в літній сезон, адже в спеку всі запахи посилюються.