Придбання вхідних дверей в квартиру – питання, від якого залежить безпека домочадців і всього наявного в будинку майна. Купуючи вхідні двері на http://dveribelorussii.com.ua/ua/catalog/front_doors/, необхідно звернути увагу на величезний список характеристик виробу і супутніх матеріалів, щоб переконатися в їх якості та надійності.

Для початку потрібно розібратися, які функції повинні виконувати якісні вхідні двері. В першу чергу вони мають забезпечувати повну безпеку і захищеність від проникнення в будинок сторонніх. По-друге, вони мають гарантувати ізоляцію від сторонніх шумів, утримувати тепло всередині приміщення і не пропускати холод, протяги і запахи. Третя складова – це естетична функція. Якими б надійними не були вхідні двері, вони повинні добре вписуватися в загальний інтер'єр квартири та бути привабливими на вигляд.

Щоб дізнатися, як правильно обрати вхідні двері для квартири, недостатньо розглянути лише основні функції, необхідно враховувати вимоги, що пред'являють до вхідних дверей.

Герметичність. Двері не повинні пропускати нічого ззовні, будь то протяг, звуки, запахи. Для цього облаштовують надійну тепло - і шумоізоляцію, прокладають по стиках ізоляційні гумки.

Міцність. Повинна бути забезпечена повна безпека за рахунок використання міцного матеріалу, який практично неможливо пошкодити.

Спостереження. Наявність панорамного вічка і можливість установки додаткового обладнання.

Гарантія. Виробники зобов'язані надавати тривалу гарантію на свої товари, це свідчить про їх впевненості у високій якості виробу.

Естетичність. Нові вхідні двері мають виглядати привабливо, підходити по стилю і кольору, мати респектабельний вигляд.

Простота користування. Незважаючи на свою вагу і складність конструкції, двері повинні легко відкриватися і рухатися без особливих зусиль. Для зручності використовують доводчики.

Надійний замок. Повинен забезпечити захист від проникнення недоброзичливців. Поломки, заїдання, прокручування ключа – неприпустимі.

Міцні петлі. Повинні витримувати масу полотна і бути досить міцними, щоб їх не могли легко демонтувати.

Протиударність. Захист від механічних пошкоджень і ударів великої сили.

Крім того, вхідні двері преміум класу забезпечують пуль і здатні стримати поширення вогню в разі виникнення пожежі.

Перше, на що слід звернути увагу при покупці вхідних дверей – це матеріал, з якого вони зроблені. Для квартир найчастіше використовують дерево і метал, але далеко не кожна порода дерева здатна відповідати заявленим вимогам. Елітні зразки виготовляються з масиву червоного і чорного дерева.