Чи існує G-spot у реальності чи то все вигадки сексологів? Факти трохи суперечливі. Деякі жінки відчувають величезне задоволення, коли стимулюють славнозвісну ерогенну зону, а інші ... нічого.

Але як знайти точку G у жінки? Сумісно з легендарним брендом Durex, ми підготували відповіді на 5 найпоширеніших питань, що допоможуть розібратися у природі жіночої насолоди.

Що це взагалі таке?

Розпочнемо з історії. Точка G спочатку називалася “точкою Грефенберга” на честь німецького вченого, який відкрив її у 1950-х роках. Він стверджував, що виявив у жіночому тілі “найпотужнішу зону для оргазмів”. Тоді винахідник не знайшов підтримки у вченій спільноті.

Та у 80-х точка G стала мейнстримом. Це сталося, коли сексолог Беверлі Уіппл опублікувала свої висновки у книзі “Точка G та інші відкриття в області людської сексуальності”. Уіппл виявила, що рух “йди сюди” пальцями у напрямку верхньої внутрішньої стінки піхви викликає у жінок фізичну сенсорну реакцію, також відому як оргазм.

Де знаходиться G-spot?

Точка G знаходиться на передній стінці піхви на відстані 5-6 см від входу, за уретрою. Мається на увазі невеличка ділянка слизової, яка щільно пронизана нервовими закінченнями, що робить точку Джі найчутливішою ділянкою на жіночому тілі.

Чи у кожної жінки вона є?

По суті, так. Але ступінь сексуальних відчуттів від стимуляції цієї ділянки дуже варіюється у різних жінок, навіть в однієї жінки в залежності від віку, настрою, часу доби та пори року. Хоча світові дослідження дуже суперечливі.

Попри факти з наукової праці докторки Беверлі Уіппл, британська психологиня Андреа Буррі після багатьох років досліджень та опитувань жінок звинуватила сексологів у вигадці. “Вони вигадали ерогенну зону, чим викликали відчуття провини у жінок, котрі її у себе не знаходять”, – заявила дослідниця.

Це вона?

Жінки відмічають, що за словами їхніх кавалерів, різниці у щільності тканини на дотик немає. Але на думку авторів вказаної вище книги про людську сексуальність, тканина у цій зоні щільніша та ребриста, як “м’який волоський горіх”.

Та деякі жінки все ж мають приємні відчуття від натискання на щільний “горбочок”. Якщо виникає легке бажання помочитися – це одна з ознак, що ви близько до цілі. За правильних рухів, позиви переростають у загальне збудження, тіло розпізнає дотики як сексуальне задоволення.

Що робити, якщо я нічого не відчуваю?

Спробуйте стимуляцію безпосередньо “на фінішній прямій”, наприклад, за допомогою дорослої іграшки.

“Використовуйте також інтимний гель-змазка Durex Play Feel – лубрикант на водній основі, який підсилює приємні відчуття”, – радять експерти Durex.

Коли під час сексу все одно немає приємних відчуттів у цій зоні, можна спробувати зміцнити інтимні м'язи. Тренувати їх можна за допомогою вагінальних тренажерів.

Якщо ви знайдете цю точку – чудово. Якщо ні, не переймайтеся – у жіночому тілі багато інших, часто несподіваних ерогенних зон. Експериментуйте та насолоджуйтесь, хай щастить!