Напевно, у вас не викличе сумнівів твердження про те, що кухня є одним з найбільш значущих приміщень в будь-якій квартирі. Вона відповідає за готовку, спільне проведення часу при прийомі їжі і гармонійність стосунків у сім'ї. З цієї причини до ремонту кухні варто ставитися максимально відповідально, адже, якщо результат його буде неестетичним, нефункціональним або недовговічним, це стане реальною проблемою для всієї родини. Існують різні планування квартир. Незважаючи на те, що сучасні будинки, що зводяться забудовниками, стали більш комфортними і мають кухню солідної площі (від 10 квадратних метрів), в минулі часи ситуація з цією кімнатою виглядала набагато гірше.

Салон кухонь у львові пропонує великий асортимент кухонь для вашого будинку.

Дизайн інтер'єру малогабаритної кухні

Старий житловий фонд має планування кухні 5-7 квадратних метрів. Погодьтеся, цього мало, щоб облагородити простір під щоденні посиденьки. Однак, багатьом сім'ям доводиться відштовхуватися від того, що є. Але це не привід впадати в зневіру – сьогодні існує безліч способів ефектно облаштувати навіть зовсім невелику кімнату. І саме про них ми хотіли б поговорити в цій статті.

Для ознайомлення з асортиментом салону відвідайте розділ нашого сайту меблів каталог кухонь фото львів.

Колористика

Насамперед, варто подбати про грамотне колористичне вирішення для оформлення вашої кухні. Якщо вона має невелику площу, то рекомендуємо вам віддати перевагу світлим тонам – білий, бежевий, блакитний, світло-зелений, блакитний і ін.

У нас можна придбати шафи купе львів недорого.

Пам'ятайте, що темні і яскраві кольори нагнітають інтер'єр, зменшуючи візуально-сприйманя площі кімнати. Хочеться оригінальності? Тоді додайте кілька соковитих акцентів, наприклад, у вигляді невеликого панно з плиткової мозаїки.