Вибір хорошого плану одноповерхового будинку з трьома спальнями вимагає підходу. Складіть перелік всіх ваших потреб і бажань, від типів кімнат і стилів до фактичних функцій, які характеризують ваш спосіб життя. А орієнтуючись на кращий вигляд будинку не забувайте про вартість будівництва.

Перш за все оціните ваш спосіб життя

Планувальне рішення, розроблене так, щоб поєднувати все бажання і потреби сім'ї і при цьому ще викликати естетичне задоволення, найімовірніше, буде найбільш прийнятним. Не тільки можливо, а й необхідно вибирати проект будинку виходячи з таких вимог, як окремі спальні для всіх членів сім'ї, вітальня, кабінет, бібліотека, майстерня, гараж на дві машини і комфортабельна кухня. Не треба також забувати про просторий хол, балкони і простор, де в повній мірі ви зможете насолодитися відчуттям будинку!

Коли визначена функція, можна думати про стиль майбутнього будинку. Стилів багато - італійський ренесанс, французька еклектика, англійська класицизм, авангард. Плюс ваша фантазія в рамках обраного стилю. Не треба боятися разностілья. Два-три приміщення, вирішених в єдиному ключі, вже створюють образ будинку. Багатьом імпонують американські стилі. Вони різноманітні - іммігранти з Європи принесли з собою масу архітектурних рішень. Домінуючий стиль в кожному регіоні США спочатку залежав від національного походження її поселенців. Об'єднує їх одне - абсолютна технологічність і функціональність, що диктується здоровим глуздом. Шкода тільки, що відповідні технології поки не дуже поширені в Україні.

Нерідко архітектурний стиль надмірно домінує над планувальним рішенням. Однак важливо пам'ятати, що саме функція визначає будинок як житло, і не можна жертвувати нею на догоду декоративному стилю. Зміни стилю для збереження функції не повинні викликати проблеми, але і не повинні ставити під загрозу красу простору.

Запланувавши всі потреби і бажання, можна замовити архітекторові індивідуальний проект, щоб він відповідав таким критеріям. Це недешево і не завжди можливо. Ефективний шлях вирішення цієї проблеми в тому, щоб вибрати готовий проект, який найбільш підходить вам і вашій родині. Точно вибравши правильне планування, в подальшому буде можливо скоригувати розміри, елементи стилю для кращої відповідності запитам. Важливо лише пам'ятати, що деякі проекти можуть бути змінені досить легко, інші можуть бути повністю зруйновані змінами.