Всім привіт, мене звуть Юрій Бойко і я засновник проекту Бонусап, сьогодні розповім вам про програми для ставок на спорт. Світ ставок не стоїть на місці. Ведеться регулярна розробка різного програмного забезпечення, призначеного не тільки для здійснення ставок, але і для істотного підвищення шансів на перемогу. Будь просунутий Каппер, який бажає забезпечувати своє життя за допомогою беттінга, зобов'язаний знати про існування деяких додатків, які допомагають полегшити аналіз або ж і зовсім дати перевагу перед конторою.Програми для аналізу матчів

В основі будь-якої ставки професіонала лежить грамотний аналіз, що дозволяє підвищити вірогідність успіху з урахуванням різниці коефіцієнтів між вашим прогнозом і очікуваннями букмекера. Для його здійснення існує маса програм, кожна з яких має типовим функціоналом з унікальними доповненнями. Найбільш популярним додатком для аналізу матчів є MyScore. Він дозволяє відстежити закономірності в виступах команди, оцінити поточну ігрову форму і перевірити наявність гравців до майбутньої зустрічі. Серед безумовних переваг даної програми варто відзначити наявність великої кількості матчів з найрізноманітніших видів спорту, що істотно збільшує можливу вибірку. Разом з відмінним інтерфейсом, оптимізованим для роботи на малопотужних пристроях, він є безумовним лідером серед подібних програм. Користувачі комп'ютерів в свою чергу можуть скористатися офіційним сайтом додатки, що доповнює наявний функціонал.

Програми для пошуку вилок

Мабуть, єдиною стратегією, яка гарантовано принесе гравцеві прибуток, є використання вилок. Вони являють собою позитивну різницю на протилежні події в різних букмекерських конторах. Таким чином, поставивши на 2 взаємовиключних результату, користувач в будь-якому випадку залишається в плюсі. Головна проблема полягає в пошуку таких матчів, особливо в режимі live. Вирішити її можна за допомогою спеціальних програм-радарів, регулярно скануючих лінію різних контор з метою пошуку вилок. Різниця між програмами різної цінової категорії полягає виключно в обмеженнях по фільтрації сигналів. Підписка на дорожчу версію дасть гравцеві можливість пошуку в більшій кількості компаній, що збільшує кількість можливостей для ставки. Фільтри можна застосовувати для вибору букмекерських контор, в яких у вас є аккаунт, вибору розміру гарантованого прибутку, видів спорту, а також live або прематч формату. Основним недоліком використання вилок є часта блокування акаунтів з боку компаній, які всіляко перешкоджають застосуванню даної стратегії на своїх платформах. Єдиною компанією, яка відкрито заявляє, що не перешкоджає гравцям, які використовують вилки, є Pinnacle. Крім того, в разі застосування даної стратегії в live-режимі висока ймовірність упущення вигідного коефіцієнта.

Таким чином, при грамотному використанні програм для ставок на спорт ви можете якщо не гарантувати собі прибуток, то істотно підвищити ймовірність її отримання, зробивши хобі своєю роботою.