Купити кабель мідний будь-якого маркування можна в нашому магазині. Представляємо велику кількість дротів від провідних виробників. Вся продукція відповідає високим стандартам якості та безпеки. У нас за низькою ціною можна замовити кабелі ВВГ, ВПС, ШВВП, ПВС, ВВП, АПВ та інші.

Електричний кабель ВВГ: характеристики та галузи застосування

Електрокабель із маркуванням ВВГ (ВВГ нг, ВВГ над, ВВГ П) застосовується для прокладки силових та освітлювальних мереж, напруга яких становить 660-1000 Вольт. Монолітний кабель із мідними жилами використовується для монтажу розподільних щитків на поверхах, стабілізаторів напруги, а також для підключення стаціонарного або освітлювального обладнання.

Основні технічні характеристики:

 • матеріал жил – мідь;
 • кількість жил – 2 або 3;
 • форма – кругла або плоска;
 • умовний тип – силовий;
 • конструкція мідних жил – монолітна.

Параметри виробів відрізняються залежно від маркування. Наприклад, ВВГ 3х2.5 має три мідних жили с перерізом 2.5 міліметрів. Такий кабель використовується для внутрішньої проводки, прокладки у металевих рукавах, каналах, естакадах, технічних пластикових або сталевих трубах, різних будівельних конструкціях. Дріт можна прокладати поодиноко або в пучках. При поодинокому монтажі виріб не підтримує горіння.

Кабель використовується не лише для прокладки проводки у приміщеннях, але й на вулиці. Температурний діапазон експлуатації широкий – від -40 до +50 градусів за Цельсієм. Прокладати цей тип дроту можна при температурі до -18 градусів за Цельсієм. А так же ви можете подивитись більш детальніше тут.

Кабель ШВВП: характеристики й застосування

Провід ШВВП має плоску форму, мідні жили, укладені паралельно одна до одної. Жили покриті ізоляційною оболонкою з полівінілхлориду, вона не підтримує горіння та гарантує високий рівень безпеки. ШВВП кабель використовується в силових або освітлювальних ланцюгах зі змінною напругою до 380 Вольт. Дріт також підходить для підключення побутової техніки, живлення силових боксів та електричних установок, виготовлення подовжувачів.

Технічні параметри виробу з маркуванням ШВВП:

 • матеріал жили – мідь;
 • кількість жил – 2 або 3;
 • розташування жил – паралельне;
 • температурний діапазон при використанні – від -25 до +40 градусів за Цельсієм;
 • термін службі в електричній мережі – мінімум 12 000 годин.

Дріт має високий рівень гнучкості, завдяки чому ідеально підходить для прокладки в стінах, не ушкоджується при великій кількості вигинів. Його можна використовувати не лише для підключення електричних приладів, а й для монтажу електропроводки в житлових, комунальних, громадських приміщеннях. Ще більше інформації дивіться на сайті.

Кабель електричний ПВС: параметри за застосування

Дріт мідний із маркуванням ПВС використовується в побуті, його можна застосовувати для підключення різних електричних приладів до мережі, змінна напруга якої становить не більше 380 Вольт. Кабель двожильний ПВС підходить для бутової техніки, а також для формування подовжувальних шнурів та прокладки проводки в жилих приміщеннях.

Дріт складається з мідних жил середнього та малого перетину, кожна з них ізольована оболонкою з полівінілхлориду, що не підтримує горіння. Ізоляційний шар виробу має високу вогнестійкість, завдяки чому знижує ризики в разі загоряння. Кабель має круглу форму незалежно від кількості жил.

Основні характеристики:

 • жили – мідні;
 • температурний діапазон для експлуатації – від -40 до +40 градусів за Цельсієм;
 • високий рівень пожежної безпеки;
 • термін служби – від 10 років;
 • максимально припустима температура нагріву жил становить +70 градусів за Цельсієм.

Електрокабель купити за низькою ціною

Пропонуємо високоякісні дроти для леп, кабель для проводки, кабель для розеток, переносок та інші за доступними цінами. В каталозі представлені сертифіковані вироби від кращих українських виробників, таких як Одескабель, ЗЗЦМ, ДКЗ, Інтерелектро. Купити трифазний кабель або інший Ви можете швидко та просто, звернувшись до консультантів магазину. Спеціалісти допоможуть вибрати дроти потрібної конфігурації та зробити замовлення за лічені хвилини, а також підкажуть, як правильно обрати дріт на проводку, ціна виробів вказана на сайті. У нас можна купити мідний кабель будь-якої кількості, виконуємо швидку доставку замовлень великих об’ємів.

Источник: https://suncable.com.ua