Теперішня сучасність все більше потребує створення домашнього затишку з використанням функціональних меблів для приємного відпочинку. До таких предметів можна віднести сучасні безкаркасні меблі, котрі впевнено входять в оселі, бари та ресторани. Найбільш популярнішим видом безкаркасних меблів є крісло-мішок TM PromoPuff, яке максимально точно повторює всі анатомічні лінії тіла. Незважаючи на те, що крісло духе м’яке и безформне, воно гарно підтримує хребет. Завдяки цьому людина може не тільки повністю розслабитись, але й відпочити від тривалої роботи.

Як вірно обрати розмір крісла мішка для дорослого

Обираючи крісло-мішок для дорослої людини треба звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд виробу, але й на те, як часто він буде експлуатуватись. Також дуже важливим показником є розмір крісла, щоб він повністю співпадав зі зростом людини. Для дорослого зовнішній розмір мішка повинен бути більше 1 метра, щоб знаходитись в ньому було комфортно й затишно.

Крісло мішок груша PS4 для дорослого

Існують такі типорозміри безкаркасних крісел для дорослих, як:

 • XXXL – 100х135 см.
 • XXL – 90х125 см.

Якщо вірно підібрати розмір крісла, то сідати та вставати з нього буде дуже зручно. Адже в якості амортизаційного матеріалу використовується спеціальний наповнювач сипучого типу (пінополістирол), який не дає провалюватись людині занадто глибоко. Кількість сипучого наповнювача дуже точно розрахована на кожну модель крісла. Коли людина сідає в крісло наповнювач розподіляється між спинкою та основою, забезпечуючи комфортні умови.

Загалом для дорослої людини зі зростом 170-190 см найбільш підійде зручне крісло ʺм’ячʺ або крісло ʺгрушаʺ діаметром не менше одного метру. Всі розмірні габарити вказуються до кожної моделі. Для зручного перенесення крісло-мішок комплектується спеціальною міцною ручкою.

Які ще моделі безкаркасних меблів підходять для дорослого

Для комфортного проведення часу також підійдуть такі безкаркасні меблі, як:

 • Крісло ʺКомфортʺ – за формою нагадує звичайне крісло, але не має твердих кутів. Виріб легкий, бо має вагу всього 4-5 кг.
 • Безкаркасний диван-софа – підходить для гарного відпочинку удвох. Софа дуже м’яка та зручна. Вона добре тримає свою форму незважаючи на відсутність опорних елементів.
 • Безкаркасний диван-таблетка – має надзвичайно привабливий вигляд. Він комфортний, легкий та зручний у застосуванні. Такий диван впишеться в любий інтер’єр. Має достатньо місця для двох дорослих людей.
 • Крісло Папасан – креативний сучасний виріб. Крісло завжди зберігає свою форму, тому дуже гарно виглядає не тільки вдома, але й в кафе чи офісі.
 • Крісло подушка – виділяється на фоні інших, так як воно має форму м’якого та зручного мату. Використовується в любому вигляді – як велика тепла підстилка для гри з дітьми чи як великий диван, адже з нього легко формується ще й диван.

Крісло мішок подушка для дорослого

Завдяки широкому асортименту продукції кожен може підібрати найбільш зручне та комфортне крісло мішок для дорослого або дитини. Також можна замовити найбільш вподобаний зовнішній матеріал для приємного відпочинку.

Обираємо тканину для крісла

Кожна модель безкаркасного крісла чи дивана має два чохли – внутрішній і зовнішній. Внутрішній чохол стримує гранули, зовнішній – є прикрасою виробу. Тканина підбирається в залежності від стилю помешкання, особистих міркувань покупця та місця використання виробу. Для безкаркасних меблів використовується тільки міцна, зносостійка та повітрянопропускна тканина.

Крісло мішок в інтер'єрі

Це може бути:

 • Тканина Оксфорд, яка відноситься до зносостійкого матеріалу з особливим плетінням та відмінними експлуатаційними характеристиками. Вона еластична та стійка до будь-яких забруднень. Меблі з такої тканини рекомендовані для використання на вулиці або в громадських місцях, так як вони мають водовідштовхувальний ефект.
 • Екошкіра – високотехнологічний матеріал, який успішно застосовується при виробництві безкаркасних меблів. Її можна чистити, але не можна прати. Вона м’яка та дуже схожа на справжню шкіру, але не зовсім гарно пропускає повітря, тому в спеку буде не зовсім зручно.
 • Велюр – ворсова тканина, яка має бархатисту поверхню, тому дуже приємна на дотик. Крісло з велюру буде надзвичайно комфортне, тепле та м’яке. До того ж диван з велюру має розкішний вигляд. Сучасний велюр легко чистити пилососом або вологою серветкою. До уваги власників домашніх тварин – деякі види велюру мають властивість ʺантикіготьʺ.
 • Штучна замша – повністю імітує натуральний матеріал. Вона не потребує якогось особливого догляду, але все ж таки збирає на поверхні дрібні часточки пилу або ворсу домашніх тварин. Незважаючи на це, тканина дуже легко очищається і стає, як нова.
 • Флок – найбільш універсальна й доступна в ціновій категорії тканина, котра схожа на велюр. Тканину легко чистити від різних забруднень та ворсу за допомогою пилососу. Завдяки водовідштовхувальному ефекту, дивани з флоку підходять як для дому, так і для кафе.

Незважаючи на те, з якої тканини пошиті крісла, дивани та пуфики, чохли мають спеціальні липучки та блискавки для того, щоб їх можна було легко зняти та почистити.