Для тих, хто цікавиться благодійністю і готовий брати участь в проектах, пропонуємо ознайомитися з діяльністю Благодійного фонду Максима Шкіля, який є його засновником. На сайті: https://shkil.org.ua/,  можна ознайомитися з інформацією і цілями створеного благодійного проекту. Максим Шкіль, людина, яка досягла успіху, завдяки наполегливій праці і створення компаній, які розвиваються і успішні. Власним прикладом він показує, що можна і потрібно допомагати іншим, тим самим роблячи добро не тільки для себе, але і для тих, хто потребує допомоги. Благодійний фонд Максима Шкіля, це допомога дітям, які потребують піклування. Основним напрямком діяльності є допомога дітям, які залишилися без піклування батьків. Його головна мета - допомогти дітям у важких матеріальних і життєвих ситуаціях і дати їм можливість розвиватися духовно та інтелектуально.

Зі спогадів нашого дитинства ми розуміємо, що те, що ми отримали в якості подарунків в дитинстві, стали для нас приємним сюрпризом, але спогади, які ми дійсно цінуємо - це враження від спілкування і неоціненну допомогу і підтримку в складних ситуаціях. Фонд Максима Шкіля успішно працює з 2011 року і вже допоміг десяткам дитячих будинків, сім'ям, де є діти, які потребують лікування. Цілі та пріоритети діяльності Фонду: надання допомоги обдарованим і талановитим дітям з важким життям.

Для дітей створені три програми з розвитку: Навчання; Творчість; Спорт.

У чому особливість Фонду?

Фонд працює, надаючи фінансову підтримку установам, які щодня займаються турботою про дітей і молоді. У багатьох дитячих будинках, бюджет не достатній для задоволення самих основних потреб дітей. Завдяки зусиллям Фонду стало можливим обладнати і відремонтувати кілька установ, які особливо цього потребують, і таким чином поліпшити якість життя дітей. Фонд також фінансує, серед іншого закупівлю медичного обладнання для підтримки лікування і порятунку життя самих маленьких пацієнтів. Програма Фонду розрахована на розвиток інтелектуальних здібностей дітей, тому проводяться майстер класи, олімпіади, додаткові заняття, захоплюючі походи для розвитку творчих здібностей, спортивні командні змагання, які гарантують краще життя.