Цариця полів кукурудза – одна з головних сільськогосподарських культур, від врожаю якої багато в чому залежить кормова база тваринництва. Вона дає зелену масу для закладання силосу, й зерно, істотно підвищуючи якість кормів.

Селекційна програма INZ group дозволила створити інноваційні гібриди кукурудзи для інтенсивних технологій, з високою чуйністю на мінеральне живлення. Крім того, ці гібриди відрізняються дуже швидкою віддачею вологи, цим пояснюється висока врожайність та максимально ефективне повернення інвестицій.

Протягом всього існування компанії INZ, наші фахівці ведуть велику селекційну діяльність, в тому числі, по соняшнику. Щоб виправдати високу довіру аграріїв, ми займаємося розробками по найважливіших напрямках. Серед них – підвищення продуктивності соняшника та його стабільності; стійкість до вовчка; толерантність або стійкість до ряду таких небезпечних захворювань як несправжня борошниста роса, фомопсис, склеротинія, фомоз, попеляста гниль, альтернаріоз та інші; посухостійкість; підвищення олійності і якості масла; створення ранньостиглих гібридів; толерантність до гербіцидів.

Грамотний захист – запорука успіху

Щоб отримати вагомий врожай, потрібно забезпечити надійний захист від бур'янів, що затуляють світло, забирають воду та поживні речовини. Без грамотного захисту, втрати зерна можуть досягати 13%, а зеленої маси – до 20%. Завдяки передовим розробкам компанія INZ пропонує сільгоспвиробникам комплексні програми підвищення рентабельності кукурудзи з використанням нових гібридів і засобів захисту рослин.

Для придушення бур'янів, які складно викоренити, в період після сходу, необхідно використовувати гербіциди.

Доповнюючи один одного в суміші, їх діючі речовини виявляють синергізм, це підсилює дію проти широкого спектра найбільш живучих бур'янів. Треба відшукати препарат подвійної дії – і проти злакових, й проти двочасткових бур'янів. Сучасні технології дозволяють знищувати бур'яни, при цьому, не нести ніяких негативних наслідків для врожаю.

Залежно від умов вирощування гібридів кукурудзи, а також біологічного потенціалу поля можна підібрати індивідуальний набір гербіцидів і препаратів, який дозволить реалізувати потенціал рослин, захистити їх й отримати максимальний врожай з високою рентабельністю.

На полігонах LNZ hub було застосовано технологію вирощування, що складається із зяблевого основного обробітку ґрунту та весняного передпосівного, що є типовою для даного регіону в цілому та “LNZ Agroˮ зокрема.