Похожее изображение

Сьогодні торгівельну марку Рошен знає кожен від малого до старого. Ця марка вже довгі роки займає провідні позиції та є незмінним лідером. Кожного дня попит на солодощі від Рошен зростає. Гарний зовнішній вигляд виробів, адекватна ціна та найвища якість − все це приваблює сучасних споживачів. Саме вони віддають перевагу саме цій торговельній марці.

Якщо, наприклад ви маєте свій бізнес, та бажаєте купувати якісні солодощі оптом від офіційного дистриб'ютора на вигідних умовах, тоді завдяки посиланню http://roshen.kh.ua/ ви зможете це зробити без будь-яких перешкод.

Зробити замовлення дуже просто та доступно кожному. Для цього вам не треба бути їхати до офісу та укладати договір, заказ можна робити не виходячи з дому через інтернет. Це дуже вигідна пропозиція, адже сам процес заказу займає приблизно 10-15 хвилин вашого вільного часу, та заощаджує гроші, тому що в інтернет-магазині для оптових клієнтів передбачені спеціальні пропозиції та гнучкі системи знижок. 

Завдяки вдалій навігації, ви зможете дуже швидко обрати товар, який вам до вподоби та зробити замовлення. Віртуальний каталог представлений такими основними позиціями, як:

·        шоколад та шоколадні фігурки;

·        цукерки;

·        карамель;

·        бісквіти та рулети;

·        цукерки в коробках;

·        печиво;

·        вафлі та інше.

Напроти кожної позиції є детальний опис товару та перераховані основні інгредієнти, котрі входять до складу виробів. 

Усі вироби виготовляються з якісної сировини. Товар сертифікований, відповідає усім нормам та стандартам. Вироби приваблюють не тільки якісним наповненням, але й яскравим обгорткам. 

Якщо говорити про ціни, то цінова політика дуже лояльна. Для оптових клієнтів діє гнучка система знижок, яка допоможе ще більше заощадити вам гроші. Оплачувати замовленні можна будь-яким засобом, який вам до вподоби. Але майже всі обирають безготівкову оплату.  

Але якщо у вас ще залишилися сумніви, щодо якості товару та надійності інтернет-магазину, тоді ви зможете прочитати відгуки реальних постійних клієнтів, перш ніж робити замовлення. Ці клієнти вже не раз купували продукції оптом та завжди залишаються задоволеними.

 Сам інтернет-магазин розташований у Харкові, але солодощі можуть бути доставлені у будь-який регіон у межах країни. Завдяки перевіреним транспортним службам, які транспортують ваші замовлення, ви отримаєте заказ в строк, без запізнень.