Навесні кожен день рік годує. Це давнє, але актуальне ще й сьогодні прислів'я землеробів акцентує увагу на величезному обсязі робіт, необхідних для отримання достатнього врожаю. Від того, наскільки ретельно буде відібраний посівний матеріал та грамотно використані протруйники насіння, наскільки продумано буде підготовлено грунт та проведено посівну, безпосередньо залежить результат.

Будь-який аграрій чи садівник відмінно обізнаний про найважливіший вплив органіки та мінеральних добрив на врожайність сільськогосподарських культур. Регулярне внесення органіки в грунт, використання підгодівлі в процесі вирощування дозволяє істотно підвищити родючість земельної ділянки, забезпечити бездефіцитний грунтовий баланс, отримуючи при цьому максимальний урожай. Власник землі може закладати міндобрива не тільки в момент основного внесення, але й купити мікродобрива для періодичного підживлення рослин протягом усього сезону. І звичайно, гарантією доброго врожаю є продуманий підбір посівного матеріалу, що володіє найвищою енергією росту, а також стійкістю до різних несприятливих впливів.

Агрохімія

Інтенсивна експлуатація земель вимагає використання агрохімічних препаратів, що беруть участь в життєвому циклі сільськогосподарських рослин. Рентабельність господарства базується:

• на використанні кращого посівного матеріалу;

• правильній підготовці грунту;

• контролі розвитку рослин.

Без використання органіки, протруйників насіння, мікродобрив домогтися високої врожайності сьогодні неможливо.

Найбільш економічним варіантом використання пестицидів у фермерському господарстві є протруювання посадкового та насіннєвого матеріалу. Оскільки більшість рослин схильне до зараження хворобами на ранніх стадіях розвитку, використання протруйника дозволяє забезпечити максимальну схожість та найкращі умови для зростання. Препарат пригнічує діяльність грибків, бактерій та шкідників, здійснюючи хоча й короткочасний, але достатній захист висіяного насіння.

Добре зарекомендували себе мікродобрива – підгодовуючи склади, що включають різні мікроелементи, що допомагають рослинам добре розвиватися.

Сівозмін

Про необхідність зміни майданчиків для посіву культур було добре відомо ще задовго до виникнення сільськогосподарських наук. Виробивши певну стратегію зміни полів, можна не тільки отримати максимальний вихід продукції, але й з мінімальними витратами провести всі необхідні заходи з боротьби з бур'янами, захисту рослин від шкідників та хвороб.

Хімічний захист

Використання хімічних препаратів, що захищають рослини від шкідників, дозволяє кратно підвищити обсяги продукції, що збирається з поля, саду або городу, кардинально поліпшити її якість. Звичайно, не можна забувати про негативний вплив хімічних препаратів на здоров'я споживача, але зважене використання агрохімії при наявності гострих несприятливих факторів просто необхідно.