Ведення бізнесу в українських реаліях нагадує головоломку, тому не є дивним той факт, що багато підприємців знаходяться в пошуках джерел фінансування і часто знаходять їх у вигляді кредитних банківських програм.

Процентні ставки по кредиту в банках

Найпоширенішим видом кредиту є банківський займ. Для того щоб мати право на його отримання у вас повинна бути хороша кредитна історія і прозора фінансова звітність. Найбільш охоче банки кредитують під заставу депозитів і нерухомості, трохи менш активно під заставу автотранспорту, земельних ділянок і устаткування.

Приємним є той факт, що в банку можна взяти велику суму грошей на тривалий термін, наприклад, 300 000 – 1 000 000 гривень на рік. При цьому середні банківські відсотки по кредиту складають 18-27% річних.

Список українських банків з мінімальними кредитними ставками

Ощадбанк

18,57%

ПриватБанк

19,0%

Укргазбанк

19,95%

UKRSIBBANK

20,35%

Укрексімбанк

21,22%

Credit Agricole

21,85%

Індустріалбанк

22,11%

Кредобанк

22,90%

Альфа-Банк

23,66%

В основному на Україні затребувані гривневі кредити, але якщо ви офіційно отримуєте прибуток у валюті, то можете оформити доларовий кредит.

ТОП-5 банків з хорошими умовами по доларових кредитах

Credit Agricole

7,35%

Південний

9,92%

Кредобанк

10,23%

Укргазбанк

10,45%

Альфа-Банк

10,66%

Навіть якщо у вас все в порядку з документацією і є запорука, то це ще не означає, що вам буде виданий банківський кредит. В основному банки схильні кредитувати підприємства, які стабільно працюють не менше року, найбільше фінансують аграрний сектор, підприємства торгівлі і сфери послуг. Але якщо у вас стартап і отримати кредит в банку не вдалося, то не варто впадати у відчай, оскільки ви маєте можливість звернутися в мікрофінансову кредитну організацію.

Послуги небанківських кредитних організацій

Якщо в банку крім добре розробленого бізнес-плану буде потрібно ще і значний пакет документів, то небанківські кредитні організації вимагатимуть від вас мінімум документації. Дуже зручно, що кредит в них можна оформити протягом декількох хвилин онлайн. Тут можна отримати на руки від 5 до 100 000 гривень, але процентна ставка буде нараховуватися за кожен день користування кредитом.

До найбільш рейтингових мікрофінансових організацій відносяться:

  • «Moneyveo» (1,66%);
  • «Mycredit» (1,6%);
  • «AmoCredit» (1,7%);
  • «Moneyboom» (1,75%).

Кредитна організація «Бізнес Позика» дає кредити всім громадянам України на чесних і прозорих умовах, тут ви можете сміливо розраховувати на отримання 100 тисяч гривень для розвитку бізнесу терміном на 8 або 16 тижнів.

Банків і кредитних спілок дуже багато в Україні, вибирайте найбільш підходящі кредитні ставки, і у вас завжди будуть фінанси для розширення бізнесу.