Гербіциди - це набір хімічних речовин проти боротьби з бур’янами. Їх наносять на забудовану ділянку розпилювачами, проникають у ґрунт та знищують бур’яни, що ростуть там. У сільському господарстві гербіциди умовно дозволені, та їх можна придбати тут: https://lnzweb.com/zzr/herbicide. Вони використовуються - часто на шкоду мешканців та екологів - щоб врожаї могли краще рости.

Перш за все, гліфосат, відомий гербіцид, який пропонується для садівників, які мають земельне хобі. Існують спеціальні залізні добрива у відрах для знищення моху на газоні та на камінні. Діюча речовина називається залізним сульфатом. У багатьох громадах ці гербіциди не можна використовувати в садах або на приватній землі.

Дізнайтеся більше про гербіциди

Гербіциди, перекладені як трав’янисті і є речовинами, які використовуються як протиборщики. На LNZ Розрізняють:

  • селективні гербіциди, які діють лише проти певних рослин,
  • і так звані загальні гербіциди, які діють проти всіх рослин.

Гербіциди диференціюються за своєю дією - є корозійні гербіциди, які шкодять шкідливим рослинам і культурам. Їх слід використовувати лише за наявності достатньої відстані між бур’янами та посівами. До їдких гербіцидів відносяться, наприклад, хлорати та негашене вапно.

Інший тип - гормони росту, які діють як ріст речовини. В результаті рослина забезпечує на багато швидші поживні речовини, що в кінцевому підсумку призводить до загибелі. Гербіциди категорії інгібіторів синтезу простагландинів інгібують утворення хлоропласту. Вони відповідають за фотосинтез і живлення рослини. Інгібітори фотосинтезу є гербіцидами проти дводольних бур’янів та інгібують фотосинтез рослини.

Ще одна можливість класифікації гербіцидів, а саме точки атаки в обміні рослин. Таким чином, мітотичні інгібітори або інгібітори мікробів гальмують ділення клітин, а антагоністи амінокислот пригнічують утворення важливих амінокислот. Якщо окремі активні компоненти використовуються протягом більш тривалого періоду часу, в монокультурах можна вибирати стійкі бур’яни.

Особливо стійкими є рослини з високим рівнем розмноження, наприклад, польовий лишай. Завдяки різним способам дії, для кожної культури та відповідних супутніх трав слід знайти відповідне поєднання активних гербіцидних речовин.

Дотримуйтесь правил безпеки

Хоча ці засоби захисту рослин часто є позабіржовими, це не підтримує їх безпеку. Попередження про те, що контакт зі шкірою або дихальною системою може бути небезпечним, часто відсутні. Тож як що ви не хочете відмовлятися від свого саду, позбавленим гербіцидів гербіцидами, вам слід надіти хоча б захисний одяг та дихальну маску.