У чому секрет успішного бізнесу? Керівнику потрібна професійна команда, яка зможе реалізувати проект і утримає його на плаву. Необов'язково вирішувати проблеми тільки силами колективу. Завжди можна залучити до справи сторонніх фахівців, які вирішать ряд питань. Наприклад, часто замовляється оцінка корпоративних прав

Коли необхідно використати цю послугу? Вона стане в нагоді при продажу підприємства або його частини, яка належить комусь із засновників.

Оцінка потрібна для прийняття конкретного управлінського рішення. Її часто замовляють для звіту перед іноземними вкладниками. Оцінка корпоративних прав потрібна в суді.

У скільки обійдеться сервіс? Все залежить від тарифів конкретної компанії і окремого випадку. Ціна складається на основі специфіки діяльності, об'єкта робіт, наявності доступу до звітності підприємства. Має значення навіть мета оцінки. Встановлюється вартість послуг індивідуально.

Вибачте за тимчасові незручності потрібна професіоналам?

Від керівника вимагається надати дані про:

  • баланс підприємства;
  • звіт про фінансові результати за останній рік;
  • перелік основного капіталу.

Буде потрібно додатково надати фахівцям установчі документи.

Аналіз балансу дозволяє зробити оцінку основних засобів.

Скільки часу потрібно експертам для оцінки?

Тут теж все залежить від окремого випадку - грають роль характеристики певного підприємства, структура його балансу. Якщо компанія володіє невеликою кількістю майна, то оцінка пройде досить швидко. Великі організації тримають на балансі значну кількість обладнання та інвентарю, що затягує процес оцінки.

Співробітники сторонньої компанії повинні прибути на об'єкт і особисто оглянути володіння – важливий фізичний, економічний стан. Це дозволяє дати об'єктивну оцінку організації

Кому довірити оцінку?

Шукайте компанію, яка вже не перший рік діє на ринку. Наприклад, Pareto в галузі вже багато років. За цей період їй вдалося довести свій професіоналізм і надійність.

Звертайте увагу на відгуки інших клієнтів – на основі кілька їх відгуків можна скласти уявлення про компанію.

Переконайтеся, що у вибраній фірми є необхідні сертифікати. подивитися документи pareto компанії вдасться на порталі pareto.com.ua.

Зверніть увагу, фірма пропонує безкоштовну консультацію. Можна зв'язатися з менеджерами по телефону і обговорити важливі нюанси.