Картинки по запросу Виготовлення щоденників та блокнотів

У видавництві «Поділля» займаються виробництвом фірмових блокнотів, стильних щоденників і зошитів. Спеціалісти здійснюють збірку по довгій і короткій стороні, збирають на скоби, прошивають нитками, збирають на кільця. Використовують обкладинки з картону, палітурних та дизайнерських паперів, з тканини, пластика і дерева. Якщо зацікавила інформація про продукцію видавництва, пропонуємо детальніше тут розглянути каталог, та зробити замовлення.

Незвично блокноти виходять, якщо обкладинку і підкладку виготовити за допомогою кашировки. Такий блокнот виглядає солідно, статусно. Він важкий і вкрай зручний для письма за рахунок товстої і твердої обкладинки.

Обкладинка блокнота з твердою палітуркою надає значущості всьому виробу. Чи не кожне виробництво може виготовити такий виріб і його вартість, звичайно, дорожче блокнота з класичної картонною обкладинкою, що робить такий блокнот унікальним. Рідкісна компанія замовляє такі блокноти та зошити, і ті, хто замовляють - істотно виділяються своєю брендовою продукцією на тлі конкурентів.

Зошит, формату А4 в твердій палітурці найвдаліше рішення, так як товщина і вага обкладинок при виготовленні зошитів меншого формату буде не відповідати виробу. Щоб кількість аркушів в блоці відповідало обсягом всього вироби, ми рекомендуємо, використовувати не 50, а 100 і більше листів. А при такій товщині брошюровка можлива тільки на пружину з кроком 2: 1.

Як вибрати ідеальний щоденник собі або в подарунок?

Адже їх так багато всяких різних - великих, маленьких, в клітинку, точку, з датами, кишеньками, гумками, замочками, цитатами, картинками. Зробили добірку найбільш корисних, красивих і зручних щоденників. Вибирайте на свій смак.

Ось наші рекомендації, як вибрати ідеальний щоденник, який стане персональним помічником, тренером продуктивності та креативності, і навіть більше - справжнім вірним другом, який ніколи не підведе:

1. Визначтеся з форматом. Ми рекомендуємо щоденники А5 формату - він ідеальний для рюкзаків і дамських сумочок, солідно виглядає на будь-яких переговорах, не заважає на столі, і зручний, щоб робити записи.

2. Зверніть увагу на міцність обкладинки. Обкладинки можуть бути тверді або гнучкі. Для кінестетів у нас в міфі є блокноти з прогумованими обкладинками.

3. Формат дат і розкладу. Є щоденники з жорстким датуванням, є з гнучким, а є взагалі без дат. Вибір залежить від того, наскільки вам важлива структурність і в який момент ви вирішили завести щоденник.

4. А що на рахунок ляссе? Щоденники з закладанням дуже зручні, так буде простіше знайти потрібну сторінку.

5. Подумайте над підвищеною надійністю - чи важлива вона для вас? Якщо ви педант і дуже скрупульозно ставитеся до чистоти і акуратності свого щоденника, то вам підійдуть блокноти з гумкою, яка не дасть блокноту розтріпатися, а куточках загнутися.