Навіть в умовах кризи і досить нестабільної економічної та політичної ситуації ринок української нерухомості знаходить можливість розвиватись. Стосується це, в першу чергу, нових житлових комплексів, що будуються по всій країні. Пояснити таку активність просто – покупців цікавить переважно нове житло, а не вторинний ринок. Експерти розповідають, чому українці найчастіше обирають саме новобудови.

Приваблива ціна

Більшість аналітиків говорять про те, що саме вартість квартир у нових житлових комплексах робить їх такими популярними серед покупців. Ви можете самі проаналізувати, скільки коштує сьогодні житло в новобудовах у Львові, Києві, Одесі, Сумах чи будь-якому іншому місті. Зручно, що на сторінках агрегатора ЛУН.ua можна не лише знайти актуальні ціни та пропозиції, але й порівняти вартість житла у різних куточках країни.

За словами аналітиків, вторинному ринку житла досить важко конкурувати з новобудовами за вартістю квадратного метра. Пов’язано це, перш за все, з більшими можливостями будівельних компаній знижувати собівартість житла. Крім того, велика кількість продавців квартир морально не готова знижувати ціну, тому цей процес на вторинному ринку відбувається досить повільно.

Більше комфорту

Квартира у новому житловому комплексі – це сучасне планування, чітко продумана площа та можливість доцільно використовувати кожний квадратний метр. До того ж, нові будинки зводяться, переважно, з якісних матеріалів і з використанням нових технологій. Якщо додати сюди металопластикові вікна, металеві двері та додаткове утеплення зовнішніх стін будинку, можна говорити про чудовий мікроклімат в таких квартирах, що привертає увагу потенційних покупців.

Говорячи про комфорт, не можна також забувати про доглянуту територію із зеленими насадженнями, місцем для паркування авто, дитячим і спортивним майданчиками. До переваг варто віднести і розвинену інфраструктуру, якою може похвалитись майже кожний сучасний житловий комплекс.

Перспективність новобудов

З кожним роком нові житлові комплекси користуються все більшим попитом, в той час як вторинний ринок втрачає свої позиції. Це означає, що купівля квартири в новобудові може стати хорошим капіталовкладенням, що також стає важливим аргументом для багатьох покупців. Таке житло можна не лише продати за вигідною ціною, але і здавати в оренду, отримуючи додатковий дохід.