Далеко в минуле відійшов той час, коли приготуванням їжі потрібно було займатися вдома. З розвитком сучасних технологій та розповсюдженням мережі інтернет стало можливим замовляти найсмачнішу та свіжоприготовлену їжу не виходячи із дому ба навіть офісного приміщення. Як це зробити? Відтепер швидка та фінансово вигідна доставка їжі у Львові можлива завдяки зручному та сучасному онлайн сервісу «Уже Тут».

Які ж переваги користування даним сервісом?

Якщо Ви любитель насолоджуватися різноманітними смаколиками не виходячи із дому, а готувати на превеликий жаль не вмієте або ж просто не хочете, тоді «Уже Тут» - це те, чого Вам так не вистачало. Окрім того співпрацюючи із нами кожен клієнт отримає ряд переваг:

  1. Доставка замовлення по місту Львів безкоштовна при умові замовлення їжі на 200 грн.

  2. На офіційному сайті для замовлення доступне різноманітне меню у яке також включено смачні десерти та різноманітні напої. 

  3. Вказані на сайті ціни - актуальні. Ми готуємо усе самі. Саме тому не маємо звички робити різноманітні захмарні націнки на свою продукцію. 

  4. Окрім того час від часу у нас діють спеціальні пропозиції та акції. Усе що Вам потрібно для того аби дізнатися про них – час від часу заходити на нашу сторінку.

  5. Доставка замовленої їжі за 60 хвилин. Якщо ж із якихось причин наш кур’єр запізниться, ми готові подарувати Вам сертифікат на знижку на наступне замовлення у розмірі 150 грн. 

  6. Представлений асортимент страв готується лише із найсвіжіших продуктів.

  7. Сума мінімального замовлення за межі міста становить 500 грн. 

  8. Для завзятих поціновувачів японської кухні у нас є заманлива спеціальна пропозиція - VIP-роли. Це роли із меншою кількістю рису та більшою кількістю начинки. Погодьтеся, звучить уже дуже смачно.

Окрім того,  наш сайт містить спеціальну сторінку, яка називається «Акції», де спеціально для Вас зібрані усі найгарячіші пропозиції нашого сайту. А для львівських студентів у нас теж є дещо «смачненьке». Спеціально для Вас їжа у Львові від нашого сервісу «Уже Тут» за ціною мінус 10%. Ну як, уже зацікавились? Замовляйте наші страви просто зараз та повертайтеся до навчання із завзяттям та новими силами!