Замовляйте сайти від професіоналів IST

У сучасному світі мережу Інтернет є незамінним ресурсом, що надає людству ряд зручностей і переваг. Вона дозволяє отримувати всі необхідні знання, дізнаватись точне місце розташування тих чи інших об'єктів, а також здійснювати оплату товарів і послуг з будь-якої точки світу. Покупка одягу, побутової техніки, гаджетів і косметичних засобів через сайт стала особливо популярною сьогодні. Тому для кожного бажаючого розвивати свій бізнес в таких напрямах створення власного веб-ресурсу в даний момент є необхідністю.

Сьогодні замовити створення сайту каталогу або будь-якого іншого інтернет-порталу для реалізації товарів можна у компанії IST, яка вважається одним з кращих розробників, що надають свої послуги на ринках України, Росії, США і Канади. На офіційному сайті https://istec.com.ua/uk/ кожен клієнт може більш детально ознайомитися зі списком послуг, що надаються і ціновою політикою організації. Тут же при необхідності також можна переглянути вже створені сайти клієнтів.

У кого можно замовити створення сайту?

Які послуги надає IST

Станом на сьогоднішній день, компанія надає кілька видів послуг, а саме створення сайтів, їх просування шляхом SEO-оптимізації текстової складової ресурсів, настройка реклами, яка залучає аудиторію, зацікавлену в придбанні товарів і послуг, а також написання програмного забезпечення для зниження виробничих витрат і підвищення ефективності роботи підприємств.

У даний момент IST пропонує своїм клієнтам залежно від їх потреб створення наступних видів сайтів:

 • візитка - невеликий портал, що дозволяє надати коротку інформацію про компанію, товари або особі, що надає послуги;

 • лендінг-пейдж - ресурс рекламного типу для презентації певного товару з можливістю подальшого додавання блоків;

 • інтернет-магазин - сайт для електронної комерції;

 • каталог - ресурс, що дозволяє ознайомитися не тільки з цінами товарів, але також з їх характеристиками і точним описом;

 • корпоративний сайт - портал для середнього та великого бізнесу з великою кількістю функцій;

 • портфоліо - ресурс, для розміщення творчих робіт дизайнерів, художників і фотографів, що дозволяє залучити клієнтів.

Сьогодні на офіційному сайті IST можна замовити створення інтернет-магазину в Києві і інших містах за вигідною ціною. При цьому всі роботи будуть виконані в рамках заздалегідь обговорених із замовником термінів.

Чому варто вибрати IST?

Компанія IST в даний момент вважається одним з кращих розробників сайтів. Її висока популярність обумовлена наступними відмітними особливостями:

 • створення сайтів будь-якого рівня складності, починаючи від звичайного портфоліо і закінчуючи корпоративним;

 • гарантія якості і ефективності, що надається експертами з 10-річним досвідом у цій сфері;

 • обговорення з клієнтом кожного етапу розробки для створення максимально приємного і ефективного ресурсу;

 • надання звітів про виконану роботу з обґрунтуванням цінової політики розробника;

 • укладання угод, які гарантують своєчасне виконання поставлених завдань.

Замовляючи створення і просування сайту на https://istec.com.ua, кожен власник бізнесу може бути впевнений в тому, що гарантовано отримає ефективний ресурс, здатний залучити цільову аудиторію і суттєво збільшити рівень доходів.