Зробити бізнес максимально комфортним для покупця і успішним для себе допомагає висока якість продукції та обслуговування. Тому увагу потрібно приділяти кожній деталі. Одна з таких «дрібниць», непомітна, але абсолютно необхідна - пакети майка.

Витрати на придбання оптових партій таких пакетів мінімальні, а зручність для покупця очевидна: можна не замислюватися про те, у що упакувати покупки - на касі завжди запропонують легкі, місткі пакети. Це, в свою чергу, ще один плюс в скарбничку привабливості торгової точки для клієнтів.

Пакети майки з логотипом найбільш часто зустрічаються в торгових мережах через доступну вартість і вантажопідйомность. Залежно від розміру і використовуваного матеріалу, вони можуть витримувати вагу до 50 кг. Представлені широкою гамою кольорів - білі, чорні, кольорові, прозорі.

Чому слід вибирати пакети майка

Серед усього різноманіття поліетиленових пакетів вид «майка» користується найбільшою популярністю. Це пояснюється їх універсальністю, надійністю, зручністю у використанні. Залежно від призначення пакети майка випускаються різних розмірів, від зовсім невеликих, до дуже містких.

Вони мають форму прямокутника з бічними ручками і фальцами. У згорнутому стані вони займають небагато місця, тому їх можна носити з собою для складання покупок. Поліетиленові пакети майка виготовляються з плівки різних кольорів з урахуванням різноманітних дизайнерських рішень, але частіше за все вони білі.

Поліетилен, з якого виконуються дані пакети, є хорошою основою для нанесення логотипу. Пакети з логотипом використовують не тільки в якості упаковки, але і в рекламних цілях. На них наноситься візуальні атрибути фірми, її назва, адреса, інші дані. Завдяки цьому споживачі отримують необхідну інформацію. Часто пакети з ручками у вигляді майки використовують для упаковки подарунків, сувенірів.

Пакети майка - відмінне рішення для упаковки і транспортування продуктів харчування, супутніх товарів, фармацевтичної продукції. Пакувальні вироби такого типу довговічні: найчастіше, покупці використовують їх не один раз.

Де замовити поліетиленові пакети

Різноманітні пакети майка виготовляє компанія УкрПак. Клієнти можуть замовити тут пакети відповідних для їх продукції розмірів. Найменші пакети використовуються у фармацевтичній галузі, найбільші - для продажу побутової техніки. Також пакетами типу майка зручно користуватися для упаковки продовольчих товарів.

Цей популярний український виробник пакувальних виробів пропонує пакети майка з поліетилену низького тиску різної щільності і вантажопідйомності, а також різних колірних відтінків і розмірів. Вони місткі завдяки своїй конструкції та наявності бічних складок, в них можна упаковувати і переносити не тільки досить важкий, але і об'ємний вантаж. Поліетилен низького тиску відрізняється більшою міцністю, а, отже, і більшою вантажопідйомністю.

Компанія виконує замовлення точно в строк і пропонує доставку замовлення. Ціна на кожен вид пакетів складається індивідуально. Вона залежить від розміру пакета, його щільності, кількості використовуваних кольорів при друку. Замовники можуть вносити додаткові побажання. Компанія гарантує високу якість всіх видів пакетів.

Якщо ви хочете купити пакети майка оптом, звертайтеся безпосередньо до надійного виробника - фірму УкрПак. Це забезпечить доступ до максимально широкого асортиментного переліку і доступним цінам. У продажу доступні варіанти від дрібних фасувальних до моделей великого розміру для перенесення важких товарів.