Розсувні двері – відмінне рішення, якщо потрібно заощадити простір. Вони відходять в бік, залишаючи вільне місце спереду та ззаду. В основному розсувні двері встановлюють в міжкімнатних отворах. Також оснащують ними шафи купе, гардеробні. Рідше можна побачити розсувні вхідні двері (оснащуються замком). Головний недолік такого механізму -  він гірше переносить навантаження, ніж звичайні петлі. Тому періодично доводиться міняти фурнітуру. Та й ручки для розсувних дверей іноді вимагають заміни.  Існують спеціальні врізні моделі, які використовуються виключно для таких конструкції.

Де купити ручки для розсувних дверей?

Найпростіше замовити їх через Інтернет. В online-каталогах Svitzamkiv представлений значний асортимент ручок для розсувних дверей. Різноманітність дозволяє підібрати оптимальний варіант до будь-яких дверних конструкціх, кожної шафи-купе. Всі вироби надійні, ергономічні та довговічні. Вартість встановлена ​​помірна – в інтернет-магазині представлена ​​продукція китайських виробників (MVM, KEDR, RDA). Доставка виконується по всій країні оперативно. Ціна послуги залежить від тарифів кур’єрської служби.

Крім ручок є розсувні системи, замки та інша фурнітура, яка може потребувати заміни.

На сайті ви знайдете інші види ручок. Є вироби для розпашних дверей, вікон. Можна купити аксесуари до ручок. Йдеться про стрижні під них, подовжувачі і т.п.

Асортимент ручок для розсувних дверей

Насамперед потрібно враховувати, для яких саме дверей вам потрібна ручка – дверцят шафи, міжкімнатної або вхідної конструкції.

Звертайте увагу на виробника. Краще орієнтуватися на перевірені бренди. Так ви будете впевнені, що купити надійну продукцію.

Матеріал теж має значення. Зазвичай виробники використовують цинковий сплав. Він добре переносить навантаження, стійкий до корозії і механічних пошкоджень. Також застосовується латунь.

Слід підбирати ручки, які відповідають дизайну дверей. У продажу є вироби:

  • Графітові, чорні;
  • Білі, перламутрові, бежеві;
  • Коричневі, бронзові, мідні;
  • Сірі, сріблясті, металік;
  • Жовті, глянцеві і матові золотисті.

Ручка може контрастувати з поверхнею двері, поєднуватися по відтінку або «губитися» на її фоні (бути прихованою). Темні вироби додають дизайну шафи або двері строгості. Мідні, бронзові – вінтажності. Сріблясті і золотисті візуально підвищують вартість конструкцій. Білі і бежеві виглядають свіжо і ненав'язливо.

Враховуйте не тільки колір, але і текстуру / матеріал двері. Вона може бути виконана не тільки з дерева, але й зі скла.