Агрегати індивідуального доїння використовуються на молочних фермах, щоб скоротити витрати праці. Так, за допомогою моделі на 2 відра (дозволяє одночасно доїти відразу 2 тварин), за годину можна подоїти до 40 кіз.

При цьому потрібен лише один оператор, який буде контролювати процес. До такого продуктивного обладнання належить апарат АІД-3 від ДаМілк – найбільш продавана модель останнього місяця. Детальніше про неї нам розповів менеджер популярного інтернет-магазину Cropper. Каталог всіх моделей доїльних апаратів для кіз доступний на сайті Кроппер https://cropper.com.ua/ua/doilnye-apparaty/dlja_koz_i_ovec/

Для кого підійде доїльний апарат DaMilk АІД-3

Доїлка АІД-3 розрахована на використання в побутових умовах і на фермах. Комплектація з двома доїльними відрами має високу продуктивність, тобто розрахована на фермерські господарства.

У побутових умовах таке потужне обладнання не потрібно, а тому слід купити іншу комплектацію. Так, дана модель коштує до 11 000 гривен, а ціна АІД-3 з одного ємністю для збору молока і пластиковою кришкою складає 8800 грн.

Влаштування і основні характеристики Дамілк АІД-3 (комплектація для кіз)

Доїльний апарат відноситься до стаціонарного типу. Основні вузли зібрані на каркасі, але він не оснащений колесами, а тому переміщати його незручно. Компанія Дамілк при розробці за основу взяла турецьку установку Gamak, яка використовується в основному на фермах. Тому конструкція зроблена так, щоб встановлювати апарат в спеціальній кімнаті для доїння.

Особливість даної комплектації апарат АІД-3 для кіз – наявність двох ліній доїння, причому молоко з кожної надходить в окремий бідон. У комплекті йде 2 бідона з алюмінію на 20 літрів.

Основою агрегату служить двигун на 750 Вт і вакуумний насос сухого типу (4 графітових пластини). Доїльні стакани зроблені з пластика, соскова резина силіконова. Надійності додає те, що встановлюється синхронний пульсатор українського виробництва. У разі пошкодження мембрани пульсатора, можна швидко знайти заміну. Можливість самостійного ремонту і доступність запчастин – одна із сильних сторін доїльного апарату АІД-3. Проблеми можуть бути тільки з ремонтом двигуна, але якщо слідувати правилам використання (захист від вологи, температурний режим), то поломки є досить рідкісними.

В інтернет-магазині Cropper можна купити агрегати індивідуального доїння для корів і кіз. В каталозі є популярна модель доїлки АІД-3 виробництва DaMilk. Доставка по всій країні (на вантажні відділення пошти), оплата післяплатою.