Картинки по запросу Як обрати тенти?

Вирішуючи придбати тент, у нас є вибір тентів без касети та з касетою.

Без касети - тобто там, де труба, на яку намотується тентова обшивка, залишається оголеною (для деяких моделей можна придбати спеціальний дах системи). Цей тип варто вибрати, коли тент буде встановлений під балкон або інший тип покрівлі. Хоча тканини, з яких виготовлені тенти, належним чином просочені, варто пам’ятати, що ті, що потрапляють під пил, дощ та сніг, швидше зіпсуються.

Тенти в неповній касеті- трубка обмотки з тканиною захована в корпусі (касеті). Вони рекомендуються там, де немає даху чи балкона над тентом.

Тенти в повній касеті - після складання тенту і тканина захована в касету, завдяки цьому тент повністю захищений від пилу, дощу та снігу.

Який розмір?

Правильно підібраний тент - це той, який може гарантувати тінь у зоні відпочинку на терасі. Тому вибору розміру має передувати спостереження за положенням сонця та тим, як тінь падає в певний час доби. Це визначить оптимальну ширину. Слід пам’ятати, що подовження тентового жалюзі суворо залежить від його кута нахилу. Передбачається, що проекція упорядкованого тенту - це відстань дощок, що закінчують тент від стіни будівлі під кутом нахилу 4 градуси. Насправді кут нахилу більший (рекомендований мінімум через хороший дренаж - 14 градусів).

Також слід знати, що стандартне розширення тенту ніколи не буде більшим або навіть рівним його ширині. Мінімальна ширина конструкції приблизно на 0,5 м ширша від розширення. Тенти з розширенням, рівним або навіть більшим, ніж ширина, для якої потрібні спеціальні будівельні рішення, пропонують тільки обрані виробники і набагато дорожче.

Як обрати тентове покриття?

Вибираючи тентове покриття, ми звертаємо увагу насамперед на його кольори. Тим часом потрібно знати, що важливий не лише естетичний критерій.

Завдання тканини: відбивати шкідливе УФ-випромінювання, зупиняючи сонячні промені.

Найкращі тенти здатні зупиняти до 100% УФ-випромінювання та підтримувати стійкість кольору.

Надійні виробники використовують для виготовлення високоякісні акрилові тканини, просочені спеціальними агентами, що підвищують стійкість матеріалу до забруднень, вицвітання та пошкодження вологою.

На кривошипі або моторі

Тентами можна керувати вручну - за допомогою кривошипа або електрично - за допомогою настінного вимикача або мобільного пульта дистанційного керування.

Тент, що працює з кривошипом, коштує дешевше, але кривошип, що висить збоку, - це, звичайно, не приємне доповнення. У свою чергу, можливість електричного обслуговування означає не тільки зручність, але й комфорт та безпеку. Розгортання або складання тенту за допомогою кривошипа вимагає скручування. І хоча це не важка робота, але потребує певного часу. У разі електроприводу - натисніть вимикач або клавішу на пульті дистанційного керування, і на цьому ваша роль закінчується. Двигун запрограмований так, що він відключиться, коли тент досягне свого положення. Комфорт також полягає в тому, що за допомогою електричного керування можна використовувати спеціальні датчики. Завдяки їм ми можемо взагалі забути, що у нас тент.