Все більше і більше дівчат в Україні та за кордоном віддають перевагу рюкзакам замість звичних жіночих сумок. В цьому є чимало причин, серед яких перше - це зручність носіння в міських умовах. Сьогодні ми дізнаємося, як вибрати жіночий міський рюкзак і покажемо на прикладі реальних моделей, на що слід звернути увагу.

Перше і головне правило - рюкзак, який рекомендуємо вибирати в магазині EMILI.com.ua, а саме тут, повинен вам подобатись. А це значить, що в першу чергу потрібно звернути увагу на зовнішній вигляд аксесуара. Чи підходить вам його колір, текстура, розмір? Чи буде він поєднуватися з вашим стилем одягу?

Також дуже важливо оцінити приналежність жіночого рюкзака до поточного сезону. Якщо ви шукаєте рюкзак на всі сезони, рекомендуємо придивитися до класичних моделей. Вони також бувають різних кольорів і розмірів.

До речі, про розміри. Розмір також дуже важливий, так як всі дівчата носять із собою різну кількість особистих речей. Виробники рюкзаків намагаються догодити всім, випускаючи різноманітні моделі від 5 до 90 л. Так, розмір рюкзаків, а точніше обсяг, рахується в літрах. Але деякі сайти спрощують пошук, даючи інтуїтивно зрозумілі підказки (маленький, середній, великий). Якщо ви не збираєтеся в похід, вибирайте рюкзак менше 40 л.

Вибираючи акуратний жіночий аксесуар, можна зупинитися на моделях до 20л. Такі рюкзачки зможуть вмістити все необхідне сучасній дівчині, окрім, хіба що, ноутбука. Матеріал рюкзака також треба вибирати з обережністю. Вироби зі шкіри або замінника (pu-шкіра, еко шкіра) відрізняються своєю надійністю і строгістю. Якщо на вулиці холодно, ці рюкзаки відмінно впишуться в ваш гардероб. Влітку ж варто віддати перевагу бавовняним рюкзакам або моделям з комбінованим матеріалом. Моделі з якісного нейлону або поліестеру порадують своєю універсальністю та різноманітністю форм.

В інтернет-магазині, як правило, не дають поміряти рюкзак. Але це не означає, що у вас немає можливості оцінити його зручність. Якщо ви зібралися купувати класичний рюкзак з двома регульованими лямками, то тут і говорити нема про що. Всі ми оцінили практичність цього рішення ще в школі. Говорячи про рюкзаках з незвичайною формою, можна порадити перегорнути відгуки покупців, хоч вони не завжди бувають корисні, або прочитати повноцінний огляд (рецензію). Так, далеко не всі магазини можуть дозволити собі таку розкіш як огляд рюкзака, але якщо ви знайдете такий текст на сайті, це дуже сильно допоможе вам у виборі.

Існує величезна кількість сайтів, що пропонують найрізноманітніші рюкзаки. Але не всі з них призначені для вибору рюкзаків. Багато онлайн-магазинів пропонують великий спектр товарів, і рюкзаки опиняються на периферії; скромний набір фільтрів ускладнює пошук підходящої моделі, стислий опис і недолік характеристик не дає правильно оцінити виріб.

Набагато зручніше в цьому сенсі спеціалізовані інтернет-магазини рюкзаків. На такому сайті ніщо не відволікає від вибору, а його творці зроблять все можливе, щоб полегшити вибір і покупку відповідної моделі.

Ми перерахували основні поради при виборі жіночого рюкзака і сподіваємося, що ця стаття допоможе вам зробити правильний вибір. Бажаємо вдалих покупок!