Захмарні ціни підштовхують автовласників до пошуків альтернативи використанню традиційних видів палива. На шляхах більше з’являється електромобілів, але цей сектор авторинку розвивається повільно. Власники транспортних засобів все активніше встановлюють газобалонне обладнання на свої автомобілі. Попит на ГБО задовольняє інтернет-магазин Kangaz.

Газобалонне обладнання

Реалізацією ГБО компанія Kangaz займається багато років, й пропонує клієнтам кращі зразки газового обладнання відомих брендів. Завдяки газобалонному обладнанню:

  • двигун працює більш м’яко та плавно;
  • практично вдвічі зменшуються витрати на паливо;
  • збільшується пробіг автомобіля без заправки, внаслідок використання двох видів палива (газ/бензин);
  • повне згоряння пропан-бутанової суміші сприяє підвищенню працездатності ДВЗ. Найбільше визнання автовласників отримали газобалонні системи 4 покоління, що підходять для більшості марок інжекторних автомобілів.

Інтернет-магазин пропонує клієнтам не тільки якісні системи ГБО, але й компонентів до них.

Форсунки для систем ГБО

Газові форсунки здійснюють контроль за своєчасним відкриттям та закриттям клапанів системи. Це створює сприятливі умови для рівномірного надходження у двигун палива. Форсунки часто виходять з ладу, та потребують заміни. Компанія Alex, що здійснює свою діяльність з 2000 року, випускає класичні газобалонні системи та їх окремі компоненти, в тому числі форсунки баракуда. Такі форсунки представлені в електронному каталозі онлайн-магазину Kangaz. Магазин пропонує складники до газобалонного обладнання за найвигіднішими цінами.

Форсунки alex barracuda 4 циліндри виробляють з матеріалів високої якості. Це забезпечує тривалий термін експлуатації форсунки. Пристрій розрахований на більше, ніж 500 мільйонів циклів. Форсунка alex barracuda відрізняється:

  • особливою конструкцією поршня;
  • вертикальним газопостачанням;
  • компактним корпусом.

Матеріали, з яких виготовлена форсунка, мають високу магнітну проникність та індукцію насичення. Для ущільнень використовуються спеціальні фторовані гумові суміші. Фторполімерне покриття має антипригарний та антифризний захист. Регулювати витрати допомагають калібровані сопла.

Онлайн-магазин Kangaz пропонує клієнтам газобалонне обладнання та компоненти до нього перевірених виробників, якість товарів не викликає сумнівів.