Гігієнічний душ (бідетка) - це прекрасне рішення проблем особистої гігієни. Як правило, встановлюється поруч з унітазом. Гнучкий шланг довжиною від 1.5 до 2 метрів і невеликий по діаметру насадкою дозволяє швидко і легко вирішувати проблеми інтимного чистоти як дорослих членів сім'ї, так і маленьких дітей.

Переваги та види

Гігієнічний душ зручний тим, що набагато менше розміром, ніж звичайний. Користуватися пристроєм дуже просто: на рукоятці розташована спеціальна кнопка з пружинкою - при натисканні вода надійде в лійку, а при відпуску - струменя не буде. Найчастіше такий душ встановлюють біля унітазу, тому в комплект входить настінний тримач

Класифікують гігієнічні душі по типу установки:

  • модуль, який вбудовується в унітаз;

  • вбудований гігієнічний душ;

  • окрема конструкція;

  • гігієнічний душ з термостатом;

  • гігієнічний душ зовнішнього монтажу;

  • модуль, який вбудовується в раковину, що стоїть поруч з біде або унітазом.

Який купити?

Гігієнічні душі GROHE - це оптимальний вибір, якщо Ви хочете придбати якісний і надійний аксесуар. Бренд відомий більше 80 років і має безліч плюсів. Основні з них - бездоганна німецька збірка, великий вибір сучасних виробів, їх довговічність і непоганий дизайн.

Де купити?

Магазин Кранок пропонує великий вибір гігієнічних душів від компанії GROHE. Ви можете придбати недорогі варіанти або більш комфортні з термостатом або іншими додатковими зручностями. Менеджери компанії мають багаторічний досвід роботи з даним брендом. Вони допоможуть визначитися з вибором і розкажуть все плюси і мінуси кожної моделі гігієнічного душу.

Оформити замовлення Ви можете на офіційному сайті магазина або за безкоштовним телефоном 0 800 502 201. Доставка здійснюється по всій країні протягом 1-3 діб з моменту підтвердження замовлення.