Картинки по запросу Кухні під замовлення

Після закінчення оздоблювальних робіт виникає необхідність в підборі відповідних меблів та обладнання. Найбільш складно підібрати саме кухонні меблі, оскільки крім навісних шаф, стільниці та підлогового блоку необхідно врахувати можливість зручного використання побутової техніки. Найпростішим варіантом вирішення питання є придбання готового гарнітура в найближчому меблевому супермаркеті. Однак найпростіше рішення не завжди є правильним.

Переваги індивідуального проектування

кухні на замовлення Львів з індивідуальним дизайном потребує великих витрат часу і коштів, але в підсумку, індивідуальний проект забезпечить такі переваги:

1.      Повна відповідність інтер'єру вашої квартири. Вибрані матеріали вигідно поєднуються з обробкою стін, підлоги і стелі. Можливість використання різних сполучень матеріалів і квітів дозволяє створювати інтер'єри різних стилів і напрямків.

2.      Раціональне використання простору. Жоден готовий комплект кухонних меблів не зможе ідеально вписатися в наявні габарити приміщення, завжди будуть мати місце щілини, видимі зазори і інші неприємні нюанси. Використання індивідуального дизайн проекту забезпечує повний збіг розмірів гарнітура з розмірами приміщення.

3.      Можливість використання вбудованої побутової техніки. Придбання готового фабричного кухонного гарнітура практично виключає використання вбудованої кухонної техніки. Кухня з індивідуальним дизайном, забезпечує можливість установки побутової техніки відповідно до потреб господині.

4.      Використання тільки якісних матеріалів і фурнітури. Підхід до індивідуальним замовленням кухні дещо відрізняється від масового виробництва і не допускає застосування неякісних матеріалів і комплектуючих. Крім цього, існує можливість постійного контролю замовником не тільки проектування, але і всіх етапів виготовлення.

5.      Індивідуальний підхід до виконання замовлення забезпечує постійне тісне співробітництво дизайнера і замовника, що, в кінцевому підсумку, дозволяє втілити в життя всі побажання клієнта. Використання несерійних матеріалів унікальну текстуру і забарвлення, хоча і значно збільшує матеріальні витрати, дозволяє створити неповторний гарнітур, який забезпечить комфорт і затишок в домі.

Перераховані вище фактори в повній мірі підтверджують переваги кухонь з індивідуальним дизайном. Необхідно також відзначити, що виконані за індивідуальним дизайнерським проектом кухонні меблі дозволяє врахувати особливості монтажу електропроводки і вентиляції, забезпечує можливість приховати небажані елементи.