Компресійні панчохи є ефективним засобом лікування варикозу, венозної недостатності, поверхневого тромбофлебіту та інших захворювань судин. Також вони використовуються для профілактики тромбозу при вагітності, під час пологів і хірургічних операціях. Щоб домогтися максимального терапевтичного і профілактичного ефекту, дуже важливо знати, як підібрати компресійні панчохи.

Види компресійного трикотажу

Підбір компресійних панчіх повинен проводитися відповідно до їх призначення. Розрізняють декілька різновидів трикотажу даного класу, що виконують різні функції. Компресійні панчохи бувають:

  • Профілактичні. Рекомендовані для запобігання розвитку захворювань вен людям, які з професійних чи інших причин багато часу проводять на ногах або в сидячому положенні. Також їх можуть рекомендувати при вагітності.

  • Лікувальні. Призначаються лікарем-флебологом при наявності вираженої патології з метою лікування.

  • Госпітальні. Застосовуються під час пологів або при хірургічних операціях з метою запобігання тромбозу.

  • Противиразкові. Використовуються при лікуванні трофічних виразок.

Загальні рекомендації по вибору

Компресійний трикотаж від варикозу буде ефективним тільки в тому випадку, якщо він відповідає високим вимогам якості. В першу чергу мова йде про якість матеріалу. Для виготовлення компресійних панчіх повинні застосовуватися такі матеріали, як натуральна бавовна, лайкра, нейлон, мікрофібра. Інші види волокон для виготовлення якісного компресійного трикотажу, як правило, не застосовуються.

Обов'язково необхідно звертати увагу на маркування компресійних панчіх. На них повинні бути нанесені всі необхідні дані. У тому числі на маркуванні повинен бути вказаний виробник, матеріали компресійного трикотажу, клас компресії, розмір, вимоги по догляду за білизною.

Розрізняють компресійні панчохи для чоловіків і жінок, хоча принципової різниці між ними немає. При виробництві жіночого трикотажу приділяється більше значення дизайну, оскільки передбачається його відкрите носіння.

Необхідно враховувати, що компресійні панчохи є специфічним видом трикотажу. Тому купувати їх рекомендується тільки в спеціалізованих магазинах. Тільки в цьому випадку ви зможете купити еластичні компресійні панчохи високої якості.

Підбір розміру компресійних панчіх

Один з найбільш поширених питань покупців полягає в тому, як правильно підібрати компресійні панчохи за розміром. Відповідність білизни по даному параметру має ключове значення для ефективності трикотажу.

Щоб правильно визначити необхідний вам розмір компресійних панчіх, необхідно виміряти такі параметри ноги:

  • діаметр гомілки в найвужчому місці;

  • діаметр гомілки в найширшому місці;

  • діаметр стегна;

  • довжина ноги від п'яти до стегна.

Виміри рекомендується робити вранці, до появи набряклості ніг.

У магазині Ортоп можна придбати панчохи компресійні будь-якого типу та категорії, а також найвищої якості. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на будь-яке ваше запитання.