Для тих, хто зацікавлений в покупці інструменту для обробки дерева, є хороша новина! Ви можете скористатися унікальною можливістю покупки якісного інструменту - стрічкового полотна ARMOTH преміум серії, відвідавши офіційного представника - компанію «ARMOTH». Придбати стрічкое полотно ARMOTH не складе проблем, завдяки зручному каталогу з великим вибором за параметрами.

Можливості стрічкового полотна:

Основною причиною величезної різниці між стрічковим полотном і іншими інструментами є леза. Можливості стрічкового полотна ARMOTH не обмежуються різанням певного типу дерева. У промисловості існує кілька моделей стрічкового полотна, які можна використовувати для різання деревини твердих і м'яких, мерзлих порід дерева. Вони оснащені деякими дивовижними функціями і особливостями виконання. Зуби, виконанани з високолегірованого сплаву сталі у таких видах: шліфована, стелітована напайка, вибита на пресі, шліфована спеціальна гостра геометрія, що дає більше можливостей для розпилу деревини.

Основні переваги пил АРМОТ:

·         Сталь Thyssen Krupp є більш еластичною ніж у наших конкурентів за рахунок чого пила не тріщить і лешче виточується;

·         Контроль якості на заводі. Суть проблеми: сталь від сталеварного заводу йде з похибкою (тердості, вмісту хімічних елементів і т.д). В нас на заводі беруть хімічний аналіз складу сталі і встановлюють цю похибку, якщо вона "не в сторону клієнта" завод "допрацьовує" цю сталь.

·         Наші пили дорожчі але мають стабільну якість. Є на ринку дешеві пили які не проходять цього контролю тому якість там дуже сумнівна, клієнт може викинути гроші просто на вітер.

·         Пили мають гравіювання серійного номеру.

На сайті компанії представлен широкий спектр продукції з докладним описом характеристик і особливостей.

Переваги покупки:

·         Широкий асортимент інструментів дає клієнтам вирішальні конкурентні переваги в ціновому сегменті з наданням знижок;

·         Різноманітні види виробів;

·         Доставка по всій Україні;

·         Ми даємо гарантію на шов на весь період експлуатації і знижки до 25%, також оплачуємо доставку від 5ти пил і ми є офіційним представником виробника.

Скористайтеся перевагами покупки і оформляйте замовлення прямо зараз! Вас чекає: відмінна якість продукції з гарантією на весь період експлуатації, зручний спосіб оплати, кращий сервіс і обслуговування. Для більш детальної консультації зв'яжіться з менеджером за контактними телефонами або залиште повідомлення на сайті. Вдалих вам покупок!