Про оренду автомобілів жителі міст знають багато. Умови в компаніях, що надають відповідну послугу, приблизно однакові. А от вартість та кількість пропозицій – різна. Якщо клієнта цікавить довгострокова оренда авто, то краще співпрацювати з Avis. Подробиці про співпрацю з ними можна дізнатися на сайті https://www.avis.com.ua/business/leasing.

Прокат автомобілів

Отже, кому варто звернутися до компанії:

  • молодим фірмам, які тільки починають діяльність, та ще не мають фінансової можливості на власний автопарк;
  • клієнтам, які через певні обставини постійно знаходяться у відрядженнях і потребують транспорту;
  • особам, в яких вийшов із ладу власний транспорт.

Скласти договір про співпрацю з цією компанією дуже просто: варто пред’явити документи, що посвідчують особу, та вказати період, на який потрібне авто.

Автопарк компанії – широкий, тут є і бюджетні автомобілі, і класу люкс, і преміум. Тому клієнтами стають як фізичні особи, яким потрібні малолітражки для щоденного користування, так і представники великих компаній, яким потрібно організувати щоденний кортеж терміном від одного місяця.

Компанія бере на себе всі витрати

Як показує практика, найчастіше довгостроковою орендою автомобілів користуються саме власники компаній та фірм. Завдяки зручній співпраці, кожен може розраховувати не тільки на надійний автомобіль, а й сервісну підтримку протягом усього орендного періоду. Підписання договору займає декілька хвилин на відміну від лізингу, яких супроводжується великою паперовою тяганиною.

Також клієнти не переймаються податковими моментами, страхуванням, усі ці витрати бере на себе компанія. У разі пошкодження, клієнту надається підмінний автомобіль. Тому будь-які форс-мажори виключено. Також у вартість оренди входить сезонна заміна гуми та її зберігання. І, звичайно, цілодобова технічна підтримка кожного клієнта.

Прокат автомобілів класу люкс

Навіть ті, хто уже може дозволити собі власний автопарк, продовжують орендувати автомобілі для своїх співробітників та колег. Адже це набагато простіше, ніж відповідати за всі технічні та юридичні моменти, утримуючи автомобілі на балансі власної компанії.

Оплата оренди авто коштує клієнтам фірми набагато менше, ніж це були б послуги прокату. Широка мережа філій компанії по всій країні дозволяє клієнтам користуватися їхніми послугами у будь-якому куточку України. Тому співпраця з компанією завжди є ефективною на надійною.