Отже, у вас є всього пару днів, щоб відпочити від роботи. За вікном самий розквіт літа, а відпустки на горизонті і не видно. І навіть в такому разі не сидіти ж вдома ці пару днів. Якщо ви житель Миколаївської області, то вам дуже пощастило. Прекрасний уїк-енд можна провести в славному місті Очаків https://borisfen.in.ua/pro-nas/. І навіть забронювати на кілька днів санаторій і ще й трохи оздоровитися. У цій статті якраз про такий вид відпочинку ми вам і розповімо. Насправді вже кілька десятків років сюди з'їжджаються люди з усієї України, не тільки з Миколаєва. Зокрема, Очаків радує низькими цінами і своїми дикими пляжами. Сервісу як такого тут немає, але фішка міста і не в цьому. За сервісом варто відвідати сусідню Одесу, наприклад. Але в такому разі готуйте гаманець відкривати ширше. Розліт цін колосальний.

З Миколаєва до Очакова можна дістатися на власному транспорті. На автомобілі дорога займе не більше години і, відповідно, не найбільша кількість грошей на бензин. Можна дістатися і на міському транспорті. З залізничного вокзалу обласного центру їде прямий автобус. Також курсують вони з автовокзалу. Інтервал приблизно кожні півгодини. А вартість квитка в 2018 році не перевищувала 70 гривень в один бік. Дорога займає приблизно 1.5 години. Якщо у вас заброньовано санаторій, то з місця прибуття доведеться ще добиратися до остаточного пункту призначення. Але проблем з цим не виникне, тому що по місту регулярно курсують автобуси, а таксі буде коштувати в межах 40 гривень. Погодьтеся, початок уїк-енду приємний. .

З місцем проживання теж проблем не буде. Єдине, з огляду на, що для відпочинку у вас є всього пару днів - не витрачайте час даремно і подбайте про житло заздалегідь. До вашого вибору будуть надані і квартири подобово, номери в гостьових будинках і готелях, а також санаторій https://borisfen.in.ua/. Останнє рекомендуємо найбільше. Тут, зробивши оплату за кілька діб, ви отримаєте і триразове харчування, і пляж в декількох метрах, і лікувальні процедури. Ну а чому б і ні? Хіба можна відмовитися від розслабляючого масажу?

Отже, які ж плюси ви отримаєте вибравши Очаків?

  • близькість до Миколаєва і дорога займе 1-1,5 години. Коли на відпустку є всього пару днів, кожна хвилина на вагу золота

  • дикі пляжі. Очаків багатий на них і штовхатися з сотнею туристів не доведеться. Ще й умиротворення від єднання з природою отримаєте. А, відповідно, нерви трохи вийде привести в порядок.

  • бюджет. Ви витратите не більше ніж за пару вечорів в ресторанах за місцем проживання, а задоволення отримаєте в десятки разів більше

Ми ж радимо до відвідування санаторій "Борисфен". Тут можна забронювати на кілька днів як звичайний номер, так і королівський люкс. У вартість вже включено харчування, а море знаходитися всього в декількох хвилинах ходьби.