Кеди Convers - бажана покупка для багатьох. У прагненні купити собі кращі кеди в світі, багато звертають увагу на величезні знижки і надто привабливі ціни. Найчастіше за такими пропозиціями криється підробка. Несправжні Convers відрізняються невисокою якістю і швидко розчаровують своїх власників.

Щоб вибрати оригінальні Convers, заходите на https://converse.one. Ми раді запропонувати своїм клієнтам справжні кеди Convers!

Ознаки справжніх Convers

Питання як відрізнити підробку саме на часі. Багато хто прагне мати тільки оригінальний продукт, особливо з урахуванням вартості пари.

На те, що кеди Convers справжні, вказує безліч ознак. При оцінці товару, зверніть на них увагу і зможете зрозуміти чи варто платити за цей товар. Отже, визначити чи справжні Convers перед вами, допоможуть:

Верхній матеріал. Convers шиють з парусини високої якості. Вона добре тримає форму, практично не мажеться і не мнеться. Для підробок використовують більш дешевий і тонкий матеріал.

Підошва справжніх кед товста - зроблена з кількох прогумований шарів. Яскравий білий колір і чіткий візерунок на захист шкарпеток явно виділяють оригінальні зразки.

Устілка повинна мати напис «Convers» яскраво-синього насиченого кольору. Сама устілка має трохи жовтуватий відтінок. Також на ній вказують кількість використаних матеріалів - їх повинно бути три.

Шнурки товсті і з оригінальним плетінням. Кеди Convers продають зашнурованими повністю.

В оригінальних Convers використовується щільний картон в якості власника п'яти жовтуватого кольору.

Носок має бути щільним, округлим і добре тримати форму.

На справжніх конверс ви не знайдете слідів клею, шви зроблені дуже точно і акуратно. Рядок робиться тонкої - не більше 2-3 мм, але нитки міцні і з легким блиском.

На язичку з внутрішньої сторони вказані розміри (довжина устілки). Для країн Європи та США він зазначений тільки в сантиметрах, тобто кеди з відмітками в мм не повинні бути в Україні в принципі. Також тут повинен бути QR-код.

За вагою справжні конверс будуть важче, ніж підроблені, так як підошва у них значно товщі. Один кед повинен мати вагу не менше 310 гр.

Артикул товару повинен збігатися з артикулом на офіційному сайті виробника.

Усередині коробки кеди повинні бути в спеціальному папері високої якості. Підробки можуть бути упаковані в пакети і т.п.

На даний момент країною виробником може бути: Китай, Індія, Індонезія або В'єтнам.

Одним з найбільш показових чинників є вартість пари. Як би не були привабливі ціни, Convers не можуть коштувати дешево. Подивіться ціну на офіційному американському сайті компанії і переведіть її в гривні по справжньому курсу. Допустимим відхиленням можуть бути знижки в 10%. Крім того, на відміну від нових колекцій, знижки на класичні Convers практично не проводяться.

Якщо ви переконалися, в тому, що Convers - справжні, вітаємо! Це відмінна взуття, яка прослужить Вам довгі роки!

https://www.converse.one/